Знайти гідну роботу завжди було складно, а сьогодні її пошук виливається в нелегку працю. Якщо вам дійсно потрібна робота, то вам слід згадати про вже накопичений досвід. Він може послужити вам надалі добру службу.

Сьогодні скрізь потрібні люди, які вже щось вміють робити. Нинішнім роботодавцям ніколи займатися навчанням працівників. Тому хороші фахівці завжди в ціні. А ось кілька корисних порад здобувачам.

Першим ділом, складіть власне резюме. У його складанні є деякі нюанси. Запам’ятайте, резюме – це суто офіційний документ. Його не можна заповнювати, як заманеться. Від того, наскільки правильно ви її склали, багато в чому буде залежати ваше подальше влаштування на роботу.

Документ повинен бути складений лаконічно і грамотно. Паспортні дані, адресу і телефон повинні бути реальними. Пам’ятайте, що, по-перше, будь-яку інформацію легко перевірити, і по – друге, потенційний роботодавець неодмінно буде дзвонити вам, і якщо ви не відповісте на телефонний дзвінок, ваш шанс отримання роботи можна вважати втраченим назавжди.

Заповнюючи графи про попередні місця роботи, не пишіть занадто багато. Досить лаконічно зазначити яких успіхів досягли, і на якій посаді припинили трудовий договір.

Не залишайте незаповненою графу про бажаної заробітної плати. Найчастіше роботодавець орієнтується саме на цей показник. Ваше резюме повинно починатися словами: «Резюме (ПІБ) на вакантну посаду (найменування посади)». Це головне. Ваш майбутній начальник не стане гадати, яку б роботу вам запропонувати. Ви самі повинні визначити її.

Для тих, хто хоче знайти роботу, дуже корисним може стати сервіс Naim.ru. Це найбільший портал, зібрав у собі вакансії, які є в Москві та інших містах. При бажанні ви можете пройти співбесіду прямо на сайті!

Складене резюме слід розіслати потенційним роботодавцям, яких можна знайти на сторінках інтернету. Поки будете чекати відповіді на свої пропозиції, постарайтеся отримати рекомендаційні листи. В ідеалі вони повинні бути складені керівниками з колишньої роботи, але якщо таких не змогли знайти з яких-небудь причин, зверніться до своїх знайомих, які можуть підтвердити вашу кваліфікацію як фахівця.

Також можна підключити до пошуку роботи своїх знайомих і родичів. Так, на худий кінець, не залишайте без уваги розклеєні оголошення. Якщо справа з пошуком роботи йде серйозно, потрібно використовувати будь-яку можливість. Може бути, поради допоможуть вам. Бажаємо удачі!

Схожі записи