Термін депозит має тлумачення латинського слова, як річ, яку передали на зберігання. Річчю, переданою на зберігання, можуть бути гроші, цінні папери. Природно, що передані на зберігання речі залишаються власністю власника, а фінансово-кредитна установа користується ними і платить за користування господареві якийсь відсоток. Це і буде дохід від депозиту. Процес нагадує банківський вклад, яким він, по суті, є. Але відсотки, а, отже, одержуваний простого депозиту дохід значно вище, ніж звичайні вклади зі ставкою 0,03% річних. Такий внесок є одним з найменш ризикованих способів, куди можна вкласти гроші, але і прибутковість значно менше.

Хоча ні, на рахунок ризикованості, може я і перегнув, справжній ризик, це коли ви збільшуєте свій депозит на тисячі відсотків. Думаєте, це нереально? Реально, але дуже ризиковано, особливо коли немає необхідних навичок торгівлі на форексі. Так, так, це пов’язано з форексом. Можете прочитати прикладі розгону простого депозиту в 200$ до більш ніж 50000 за якихось кілька місяців, ось стаття. Але якщо ризик це не те, з чим ви готові миритися, то вже краще прості депозити в банках ? Так, давайте краще про них.

Відкрити депозит можна практично в будь-якому банку. Але перед візитом в банк для відкриття депозиту бажано отримати і уважно проаналізувати інформацію про депозити в даному банку, їх умови. Умови депозиту прописані на сайті майже усіх банків у інтернеті. Вкладник практично нічим не ризикує і може збільшити свій капітал, якщо сума на депозиті не більше семисот тисяч рублів. У разі банкрутства банку таку суму вкладник гарантовано отримає. Річна ставка зазвичай близько 10%.

Вигідно розміщувати на депозиті акції підприємств. Акціями не загрожує падіння, так як вони оцінюються в день прийому і ніяке падіння ціни на них не позначиться на кінцевій сумі, адже відсоток нараховується на початкову вартість. Але з іншого боку, якщо акції підвищилися в ціні, то відсоток буде виплачений з первісної суми. Тому у випадку з акціями іноді має сенс укладати договір, що передбачає щомісячне поповнення. Тоді можна переоцінити акції. Але переоцінка загрожує при такому депозиті та при зменшенні ціни акцій. Такий тип депозиту, як і внесок з докладанням і частковим зняттям коштів не дасть максимальний дохід. Максимальний прибуток можна отримати з класичного депозиту, який відкривається на певний термін і не допускає ніяких дій. Тобто, про кошти, що знаходяться на класичному депозиті слід на певний час забути. Це ж відноситься і до вкладень в памм-рахунки.

Крім поділу за принципом розпорядження грошима, всі депозитні вклади поділяються за часом перебування на них грошей і цінних паперів. У банках можна знайти різні терміни перебування накопичень. Це може бути місяць, або навіть кілька років. Поряд зі строковими вкладами банки пропонують вклади до запитання.

Депозит можна відкрити в будь-якій валюті або в кількох валютах. В цьому питанні доводиться покладатися на себе і свої пріоритети.

Депозит бажано відкрити у тому банку, який проводить більш відкриту політику. Природно, не варто розраховувати, що банк розкриє всі таємниці, але ознайомити з умовами, комісіями, штрафами при достроковому закритті вкладу банк зобов’язаний. Перед підписанням договору слід вивчити все написане в ньому, не соромитися ставити запитання щодо незрозумілих пропозицій. Також не зайвим буде вивчити тарифи, вартість кожної операції за вкладом.

Схожі записи

  • Куди вкласти 500000 рублів і отримати хороший дохід
  • Куди вкласти гроші в 2014-му році?
  • Підсумки інвестування в форекс за червень: +4,98% (411$)
  • Куди вкласти гроші у 2013-му році. Вигідні способи інвестування.
  • Жовтень. Памм-інвестування: +8,29% (284$).
  • Вересень. Підсумки інвестування в памм +203$ або 6,73%.