Перебуваю в невеликій розгубленості після прочитання листа, який прийшов від мого хостера. Мова, як Ви можете прочитати нижче йде про те, що мовляв вільних IP-адрес в світі підійшло до кінця, а це значить що тепер ціна на них неминуче зросте. Зараз на ruweb я плачу за один IP-адресу 27 рублів, погодьтеся, що сума мізерна і можна собі дозволити мати окремий айпі-адресу на кожен сайт. А тепер читаємо лист уважніше і дізнаємося, скільки ж він буде коштувати тепер:Я не прихильник вживання окремих слів, на які російська мова дуже багатий, але впевнений, але вже якось спокійно ця новина не сприймається. Це що виходить, що тепер замість 27 рублів платити за IP-адреса цілих 300р? Виходить зростання не в 2-3 рази, що ще можна було б зрозуміти, а цілих 11 разів. Це не просто жесть, це пипец якийсь ? . Виходить, що тепер мені доведеться щомісяця доплачувати тільки за айпі-адреси 70$ (за 7 сайтів). Чим це все аргументовано можна ще прочитати в цьому повідомленні з форуму рувеба:

Так, з цього випливає, що 300 рублів за індивідуальний адресу для сайту це ще не межа, а варто орієнтуватися аж до 400 рублів. Схоже поки не прийшов час ipv6 хостери вирішили зрубати бабла на вебмастерах. Так що перемикайтеся на створення, виготовлення банерів і всяких інших штучок, а то раптом ще плату за хостинг піднімуть в 10 разів, тоді для нас настануть не солодкі часи ?

На рахунок плати за хостинг це звичайно навряд чи тут Слава Богу, ціни якраз поступово знижуються, завдяки зростаючій конкуренції, але от зі зростанням ціни на ipv4, схоже, доведеться змиритися. Питання в тому, на скільки піднімуть ціни на ipv4 інші хостери, тому що у мене зараз дилема: залишитися на рувебе, але відмовитися від ip-адрес, або звалити на інший хостинг, де ціни на адреси будуть значно менше.

А скільки ти готовий платити за виділений IP-адресу?

Схожі записи

  • Я втомився, я йду!
  • ПС закручують гайки, але SEO не помре ніколи
  • Новини блогерів: конкурс від Вовки на 5000$ і Клуб Макса Пастухова
  • Ultimatecash.ru загнувся, а от база Пастухова росте як на дріжджах
  • Google витісняє Яндекс, який подарував мені +30 Тіц
  • Жовтнева подборочка новин.
  • Приємна несподіванка — заблокували Webmoney.