Просування веб-сайтів – дуже трудомісткий процес, який вимагає величезних вкладень в плані ресурсів праці, так і фінансів доводиться вкладати чимало. Але навіть покупка сервера HP dl380g7 себе виправдає якщо його грамотно завантажити. Коли ви кілька разів переїдете з одного хостингу на інший, то зрозумієте наскільки важливо сайту «жити» на хорошому сервері.
Щоб домогтися серйозних успіхів в просуванні сайтів необхідно докласти масу зусиль, крім того, обов’язковою умовою успішної розкрутки сайтів є правильний вибір способів цієї розкрутки. Їх існує безліч, одне з них – використання так званих сателітів. Це досить-таки ефективний і популярний серед веб-майстрів спосіб. Визначившись з вибором способу просування і розкрутки вашого веб-сайту, варто гарненько розібратися в нюансах цієї нелегкої справи. Сподіваємося, що дана стаття допоможе вам у цьому.

Частенько трапляється так, що сателіт може присвячуватися певних розділів основного веб-сайту, і його призначення – підтримка цього сайту. Деякі заповзятливі манімейкери плюс ще навішують рекламу на сателіти, і тим самим їх створення окупається. Заробляти на сателітах не тільки можна, але і потрібно. Основою сателіта є контент – він повинен бути відповідним тематиці того сайту, який просувається.

Нехай сателіт живе довго

Майже завжди, наповнюючи сателіти, використовують такі речі, як рерайт, а також скани і копіпаст. Можна поділити сателіти на два види – це статистичні сателіти і динамічні. Ті сателіти, які називають динамічні, отримали свою назву із-за свого регулярного оновлення. З-за цього у них більш високий рівень захищеності від всякого роду бану в пошукових системах.

Якщо говорити про дизайн сателітів, то варто зауважити, що тут не прийнято особливо заморочуватися – зазвичай для дизайну застосовують звичайний безкоштовний шаблон. Якість сателітів безпосередньо залежить від того, наскільки їх виробник «криворукі». Пошукові системи до подібних сайтів відносяться досить-таки неоднозначно. Вони в більшості випадків банять саме той продукт, який не відрізняється особливою якістю. У зв’язку з цим, настійно рекомендується наповнювати сателіти хорошим контентом, а не різноманітним копипастным продуктом і приділяти більше уваги його дизайну.

Сателіти, які робляться для людей, а не для роботів, цілком здатні принести власникові досить непоганий прибуток у вигляді грошових коштів, а також у вигляді відвідуваності веб-сайт. Провести сателіт високої якості, здатний далеко не кожен. Як правило, цим займається команда, яка складається з двох-трьох чоловік. На сьогоднішній день є чимало сайтів, які займаються торгівлею сателітів. Ціни на них залежать від того, наскільки якісно контент, а також від того, наскільки оригінальний дизайн.

Так що перед тим, як ви беретеся використовувати сателіти, обов’язково чітко визначте для себе, що вони повинні бути максимально «дружніми» до користувача. Тобто потрібно брати до уваги те, що використання копіпаста є неприйнятним в плані того, що людям це не буде цікаво. Слід мати певну повагу до відвідувачів сайту, і тоді сателіти неодмінно принесуть користь. У мене на рахунку є приклади сателітів, які заробили в Sape вже не одну тисячу доларів.

Також не забувайте про те, що дизайн має дуже важливе значення – не скупіться на те, щоб зробити дизайн ваших сателітів приємним людському оку – стандартні, але зате безкоштовні формати дизайну підійдуть для роботів, а не для людей. Тому подібна економія неприйнятна – вона не принесе особливої прибутку. Обов’язково зверніть увагу на компетентність майстра в цій справі – це забезпечить справі успіх. Якщо ви хочете дійсно успішно просунути і розкрутити власний сайт – врахуйте всі ці делікатні моменти.
Заробляйте в інтернеті разом з upgoing.ru

Схожі записи

  • 5 крутих в світі SEO-студій
  • Створення та просування сайтів
  • Нинішні реалії в просуванні сайтів
  • Просування сайту своїми силами – це реально
  • ROOKEE від Ingate — просування сайту чужими руками.
  • Просування по трафіку
  • Просування сайту або контекстна реклама?