Доброго часу доби, всім заглянула на upgoing.ru. Останнім часом, мене щось частенько стали питати про самому реальному способі заробітку в мережі. І знаєте що, я навіть гублюся іноді від таких питань, тому що не можна відповісти однозначно: «Роби ось це, або роби це.» Хоча якщо розділити безліч способів інтернет заробітку, то за критерієм надійності та окупності вкладень я б однозначно радив створювати свої власні сайти. Зрозуміло, якщо лежить до цього серце. Про варіанти заробітку на власних сайтах і піде мова в цій статті. Все частіше люди переконуються, що заробити гроші без вкладень нереально. А також для зростання свого фінансового благополуччя доведеться потрудитися. Розглянемо варіант створення свого сайту, який при успішному результаті почне приносити гроші, а в подальшому в автоматизованому режимі працювати на свого господаря.

Яка ж схема? Основний спосіб – це розміщення реклами на своєму ресурсі. Дуже зручно те, що кількість, зовнішній вигляд посилань творець сайту регулює сам.

Отже, потрібно зареєструватися на одній з бірж посилань, далі створити в цій системі свою майданчик, після чого буде проведена перевірка сайту і його індексація. Як тільки ресурс буде проіндексований, знадобиться активувати потрібні сторінки на майданчику, з яких і буду продаватися посилання.

Потрібно буде вказати максимальне число посилань, яке буде відображати сайт. На початковому етапі рекомендується не захоплюватися великою кількістю посилань, пошукові системи можуть ставитись до цього негативно.

Далі доведеться вказати ціни для різних типів сторінок сайту і відповідно різних посилань. Стратегічно правильно буде написати ціну трохи менше середньої (ця цифра буде відображена на біржі посилань). Але середня цифра регулярно змінюється, тому свою ціну краще перевіряти і індексувати в необхідну сторону.

Розмір доходу буде залежати від кількості сторінок сайту і від такого показника як ТІЦ (тематичний індекс цитування Яндекса) і Google PR. При захопленні ТІЦ, як правило отримуємо набагато більший заробіток на сайті, хоча багато вебмастера не обтяжують себе збільшенням пузомерок, а отримують більший прибуток за рахунок збільшення числа сайтів на біржах. Якщо сайт досить таки юний і не має показників, то для їх зростання можна зареєструвати свій сайт безкоштовних інтернет-каталогах. Ці показники оновлюються приблизно раз в 2-3 місяці, так що треба буде трохи почекати.

Але потрібно враховувати, що, наприклад, банери мають серйозні два мінуси. По-перше, вони спричиняють збільшення часу завантаження сторінки, а по-друге, бувають настільки яскравими, що часто відволікають увагу від головного. Але пам’ятаємо про те, що рекламодавець буде враховувати відвідуваність сайту, щоб гроші не йшли повз цілі.

Сайти, ще тільки розвиваються і з невеликою кількістю відвідувань, можуть звернутися до контекстної реклами. Тобто реклами, яка буде відповідати тематиці сайту. Наприклад, сайт створений для молодих матусь, значить, і рекламувати потрібно пелюшки, соски, іграшки.

Контекстна реклама дуже вигідна для рекламодавців, тому що в одному місці зібрана цільова аудиторія, і власнику сайту, так як ця реклама не буде дратувати, а лише зацікавлювати. І звичайно, користувачам, тому що реклама розміщена на цікаву для них тему.

Сума доходу власника ресурсу буде рости пропорційно кількості кліків по рекламних посиланнях, які будуть робити відвідувачі. До речі, ціна за клік залежить і від тематики сайту. Наприклад, найдорожчі кліки на сайтах про будівництво, машинах і фінансах.

Тому перш ніж створювати свій сайт, потрібно гарненько подумати над його тематикою, щоб у майбутньому вона допомагала приносити гроші.

Схожі записи

  • Скільки можна заробити на сайті
  • Хто може заробляти на сайтах?
  • Як заробити на блозі. Що потрібно, щоб добре заробляти на блозі
  • Як заробити на безкоштовному сайті
  • Як заробити на простому сайті