Без сумнівів будь-яка фірма розуміє, що їй необхідний свій сайт, який в наслідок треба зареєструвати в пошукових системах, але на цьому все і закінчується. Просуванням сайту компаніям абсолютно не хочеться займатися і все тому, що вони не знайомі з результатами такого просування. Найцікавіше, що вартість просування сайту іноді обходиться дешевше, ніж вартість створення самого сайту. Але до цього в ряді випадків приходять не відразу.

Зверніть увагу, навіть якщо вами були витрачені на сам сайт сотні доларів, ви зробили його максимально функціональним, з шикарним сучасним дизайном, але інших відвідувачів, крім співробітників компанії і клієнтів, яким ви дасте візитку з адресою сайту або надішлете посилання по електронній пошті, ви не отримаєте.

І тільки через час ви зрозумієте, що ваші гроші були витрачені марно, користі він вам зовсім не приносить, адже ніхто на нього не заходить. Природно ви починаєте задаватися питанням, як же дістати за допомогою сайту потенційних клієнтів? Все досить просто. Вам необхідно просунути свій ресурс в пошукових системах, які є сьогодні популярними. Адже статистика свідчить про те, що дев’яносто відсотків користувачів на сайти заходять саме з пошукачів.


Давайте розглянемо переваги розкручування сайту:
1) Ви зможете бути «на хвилі» нарівні з усіма, а можливо навіть попереду. Адже наше життя тісно переплітається з цифровим світом. І якщо ваша компанія не є частинкою цього світу, значить, вас не існує.
2) Ви роздобудете велику кількість відвідувачів та майбутніх клієнтів, ознакомите їх з послугами або товарами компанії і таким чином збільшите ваші продажі. До речі, вартість просування сайту значно менше (іноді в сотні разів) витрат за рекламу вашої компанії на телебаченні, радіо, в газетах і журналах. Завдяки правильній оптимізації (підбору правильних ключевіков, унікального тексту і так далі) ваш ресурс опиниться в першій десятці в результатах видачі на запити користувачів, які вони вводять в пошуковий рядок браузера.
3) Зможете швидко обігнати ваших конкурентів, а також знайти партнерів.
4) на сайт будуть заходити не просто випадкові відвідувачі, а люди, яким дійсно цікава ваша продукція.

Існує ще багато позитивних факторів, які ви отримаєте, розкручуючи ваш ресурс, і перераховувати їх можна дуже довго. Тому починаючи розробку вашого сайту, задумайтеся одночасно про його просування. Зробивши це відразу, ви заощадите свої витрати, у зв’язку з тим, що оптимізація сайту буде відбуватися самого початку.

Схожі записи

  • Ефективне просування Вашого сайту в інтернеті
  • Як скласти семантичне ядро сайту.
  • Що заважає сайту вийти в TOP
  • База Пастухова — мій набір сеошника. Перші результати.
  • Карають пошуковики за сапку — особистий досвід.
  • SMO – вигідна альтернатива розкрутки сайтів
  • Про гарантії на просування сайту