Інтернет прямо як наш другий дім. Не встигаємо перевдягтися після роботи, навчання, прогулянки, а вже однією ногою в кімнаті, де стоїть ноутбук. Адже стільки цікавого і нового ми можемо там знайти. Хто-небудь замислювався, наскільки важко створити сайт?

Сьогодні в гостях у нас відомий дизайнер, шановні радіослухачі. Всі ваші запитання, неодмінно, будуть зачитані нашому шановному гостю. Однак це станеться дещо пізніше. Справа в тому, що у героя сьогоднішньої радіопередачі мало часу, тому ми не можемо довго затримувати.

Скажіть, будь ласка, наскільки складна розробка сайтів?

— У світі немає нічого складного або простого. Проте все пізнається в порівнянні. Ніяк Не можу вивчити іврит, хоча намагаюся це зробити вже цілий рік. Просто коли він став моєю ідеєю фікс. Скажіть, навіщо в моєму щільному графіку затесалися уроки івриту? Все що можу сказати — не збираюся припиняти їх. Створити сайт — значить витратити багато часу на те, що дійсно необхідно. Якщо під рукою потрібні інструменти, а в голові корисні навички, ще приправити це все справа парою шепіт досвіду, то…вуаля! Справу буде зроблено.

Ви назвали так багато нюансів, які будуть потрібні в процесі. Напевно це означає, що невдахам не варто сунутися в цю сферу?

— Створити цікавий сайт — ось моє призначення, якщо мати на увазі оформлення. Він буде гарний настільки, щоб привертати і утримувати його. Однак мої малюнки не вберуться комп’ютером автоматично, якщо прикласти їх до екрану. Спеціальні працівники, яких називають програмістами, пишуть спеціалізовані коди вручну. Якщо я розбираюся в такій роботі — це ще не говорить про мій професіоналізм. Знання всієї цієї кухні зсередини лише дозволяє мені розуміти всю серйозність роботи. Однак ці люди не зможуть графічно відобразити ідею, т. к. розробка сайтів зовсім не їх обов’язок. Спочатку мені потрібно знати, від чого відштовхуватися, потім висловити це на папері і на екрані.

Так…здається, мені нічого незрозуміло. Стало бути ніколи не бачити власного сайту? Як би ви порадили нашим радіослухачам вирішити проблему?

— Не варто ставитися до себе так, ніби неодмінно необхідно вміти в цьому житті. Тим більше розробка захоплюючих увагу сайтів — справа справжніх професіоналів, які, як правило, є групою. Ми намагаємося разом, і саме в цьому частина нашого успіху. Це для мене важливо, як і той факт, що створити кольоровий сайт — ні з чим незрівнянне задоволення. Думаю, ті, хто цим займається професійно, зі мною погодяться.

Велике спасибі за інтерв’ю. Шановні радіослухачі, наш гість видаляється з студії зі списком ваших питань. Відповіді будуть доступні вже завтра після 6 вечора на нашій сторінці в Інтернеті. А тепер нове питання для вікторини «Наскільки розробка найбільш вдалих сайтів впливає на імідж компанії?» Володарі кращого висловлювання зможуть зустрітися з улюбленим дизайнером в нашому офісі!

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.
  • Для чого мені потрібен сайт?