Успішна робота будь-якого сайту залежить від грамотних дій вебмастера, що займається його просуванням. Існує кілька серйозних помилок, які допускають навіть хороші фахівці.
По-перше, web-майстра обмежуються методом пошукової оптимізації та не застосовують інших способів просування сайту. Це неправильно, так як багато хто інші способи, в додаток до SEO, також можуть прискорити розвиток сайту.
Ще одна велика помилка, що допускається в основному початківцями – заборонені методи просування сайту. У їх числі – так звана «чорна» пошукова оптимізація і придбання посилань низької якості. Звичайно, новачки не завжди усвідомлюють неправильність своїх дій, тим не менш, це все ж суттєвий недолік. Краще використовувати легалізовані методи — відмінно підійде яндекс директ відгуки про його роботу можна прочитати в Мережі.

Професіонали у справі просування сайтів знають, яка роль поведінкових факторів у ранжируванні інтернет-проектів. Тому коли менш досвідчені веб-майстри не беруть до уваги цей фактор і ігнорують поведінкові чинники, можна з упевненістю стверджувати, що їх сайти незабаром можуть не виправдати їхніх сподівань і працювати недостатньо ефективно. Отже, підвищення поведінкових факторів – одна з основних завдань. Інструкцію по яндекс директ для початківців можна знайти в Мережі, там же описано чимало типових помилок просуванців.
Ще одна серйозна помилка вебмастера може бути видна навіть простому користувачеві. Це використання на сайті контенту, не стосується тематики даного ресурсу. Нерідко розробники і фахівці з просування сайтів переконані, що таким способом збільшать популярність свого продукту. Однак факти говорять про те, що такі методи негативно позначаються на розкручування ресурсу, оскільки ранжирування сайту з великою кількістю стороннього вмісту відбувається не так активно. Ще одна помилка, пов’язана з цим, — нетематический контент залучає на сайт більшу кількість користувачів. Однак ця думка теж не відповідає істині: досвід показує, що появі великого кола постійної аудиторії це не сприяє.
Отже, це основні помилки початківців і не тільки вебмайстрів, позбувшись від яких, можна цілком ефективно займатися розкруткою сайтів. Однак без допомоги більш досвідчених колег все одно не обійтися і непогана ідея — спілкуватися на форумах вебмайстрів.

Схожі записи