Давно не є секретом той факт, що з кожним днем масова розсилка смс стає все більш популярною серед користувачів. Даний факт пояснити досить просто: при невеликій собівартості, вона приваблює більше клієнтів, тим самим збільшуючи прибуток.
Ця тактика спрацьовує досить просто: відправка смс повідомлень проводиться на існуючі номери, власники яких погодилися отримувати розсилку. Саме тому смс маркетинг показує високу ефективність доставки і прочитання.
На ринку послуг смс-маркетингу існує безліч сервісів, які пропонують свої послуги. Незмінним лідером серед них є ePochta SMS (офіційний сайт). Він економічно вигідний, інтуїтивно зрозумілий, якісно надійний.

Що ж особливого пропонує сервіс ePochta SMS?

Високі показники. Можливість відправки в більш ніж 200 країн на 900 операторів. Швидкість відправки повідомлень становить до 500 в секунду. Доставка повідомлень отримувачу за одну мить.
Великі можливості налаштувань. Відправка не лише масових, але і поодиноких повідомлень. Запланована розсилка (у вказаний вами час і дату розсилка почнеться автоматично). Підтримка повідомлень довжиною понад 160 латинських символів або 70 символів. При більшому обсязі повідомлення розбивається на частини. Не рекомендується відправляти смс довжиною понад 6 частин.
Відписка від розсилки. Завжди є можливість відмовитися від отримання розсилки. Зробити це можна, натиснувши в повідомленні посилання або ж на самому сайті. Дана опція підвищує лояльність клієнтів до вас, як до відправника, а значить і до пропонованих вами товарів.
Конфіденційність. Всі дані передаються безпечно через смс ePochta SMS. Перехопити на будь-якому з етапів доставки їх просто неможливо. Особиста інформація про клієнтів не поширюється і не передається третім особам.
СМС шлюз. EPochta SMS сервіс надає доступ до свого СМС шлюзу, що дозволяє інтегрувати розсилку вже існуючими проектами.
Безкоштовне тестування. Пройшовши процес реєстрації, користувач одержує 10 безкоштовних повідомлень для пробної відправлення. Єдиним недоліком є той факт, що неможливо змінити текст в цих повідомленнях. Він стандартний і доступ до змін надається після підключення до одного з тарифів

Детальна статистика. Окремо по кожній смс кампанії подаються звіти за кількома параметрами: загальний обсяг доставки, кількість доставлених, ненадісланих і очікують повідомлень.
Для того, що б спробувати здійснювати смс розсилки через ePochta SMS, пройдіть нескладний процес реєстрації і приступайте до роботи вже через пару хвилин

Схожі записи

  • Інтернет-ігри та розсилка смс
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Психологія споживача: основні моменти взаємин
  • Експериментуємо з тизерної мережею Get-Click.net. Перші враження та початок роботи.
  • Яндекс любить поведінкові чинники? Відповідь сеошників — Movebo.ru
  • Чи варто довіряти свої сайти Ріа-Б? Мої негативні і позитивні відгуки про riab.ru
  • ePayService.com — сервіс перевірений роками.