Не втомлююся повторювати, що життя наше без сюрпризів була б скушной і нецікавою, а так біла смуга — смуга чорна, головне щоб білі смужки були триваліша. Не встиг я поділитися позитивними моментами про “халявний” заробіток, як в білу смугу закрався трохи чорноти. Відкриваю днями гаманець вебмані своєї дружини і виявляю інформацію про те, що аккаунт заблокували за перевищення добового ліміту. Формальний атестат і ліміт за нього трохи більше 3 млн. бел. рубликів, що приблизно трохи більше 350$.

Ось так ось покупка ноутбука, який звичайно ж потягнув на суму значно більшу обійшлася для мене гнівом подружжя за обліковий запис заблокований ? Неприємно те, що на акаунті ще залишилося 60$ які вона кудись хотіла витратити. Тепер доведеться проходити процедуру розблокування, отримання персоналки і т. д, одним словом радість та й тільки. Хоча треба віддати належне службі підтримки вебмані — все популярно пояснили, та й на листи відповідають досить швидко. От тільки щоб розблокувати один WMID доводиться реєструвати іншого — така ось прикольна фішка.

Тому якщо ви власник формального атестата раджу поглядати на фінансові обмеження по руху коштів на рахунку, щоб не нарватися на подібні сюрпризи. Воно звичайно 60$ для мене погоди не зроблять, можна було б і просто забити на них, але все одно вирішив зробити дружині персональні атестати в webmoney, easypay (бел. система), то чому б не пройти всі «муки» розблокування, зайвий досвід не завадить. Одним акаунтом у вебмані більше — одним менше, великої ролі це не грає, ну хіба що доводиться запам’ятовувати ще один пас.

А ось зйомка дзеркальним фотоапаратом здатна порадувати не тільки мене одного. Як не крути а якість не зрівняється з банальної цифровою мильницею.

Продовжую трохи експериментувати з базою Пастухова, можливо і вичав з себе обзорчик найближчим часом ?

Схожі записи

  • Я втомився, я йду!
  • ПС закручують гайки, але SEO не помре ніколи
  • Новини блогерів: конкурс від Вовки на 5000$ і Клуб Макса Пастухова
  • Жорстока новину: виділені IP-адреси подоражают в 10 разів!
  • Ultimatecash.ru загнувся, а от база Пастухова росте як на дріжджах
  • Google витісняє Яндекс, який подарував мені +30 Тіц
  • Жовтнева подборочка новин.