Справа була ввечері, робити було нічого — впало на пошту одне листа, в якому була пропозиція з розміщення посилання на головній, природно за певну компенсацію. В якості орієнтира для визначення посилання пропонувалося скористатися одним відомим сервісом, ось посилання — pr-cy.ru/link_price

Вбив показники свого блогу і отримав щось в районі 250 рублів, зрозуміло, що це не та цифра, через яку можна що-то розміщувати на головній upgoing.ru, ну хіба що ще п’ять баксів додати, як раз на лотереї піде ? Але я був би не я, якби не почав готувати з циферками і це була велика помилка, бо через десять хвилин вже почав битися головою об стіл в істериці.

Чому ж мене розсмішив PR-CY.ru

Цікаво, а скільки мені можна буде відітнути з головної, на думку сервісу, якщо PageRank у мене підросте до 6. А ось скільки:

Вже звичайно краще, а що якщо PR підніметься до 7. Впевнений, що Ви ні за що не здогадаєтеся:

Походу вже з цієї цифри сервіс починає тупити не по дитячому. Ага, звичайно посилання адже повинна подешевшати, чи я помиляюся? Здається мені що подібні цифри туди взагалі ніхто не вводив, і після мого запиту система просто захвилювалася і почала видавати перше, що прийде в електронні мізки ? до Речі, якщо поставити Pr 8 замість 7, то цифра не змінюється а так і залишається 850 рублів. Ну так, а яка власне різниця 7 або 8. А ось вам ще хохма.

За Pr8 і тиц 0 дають вже 2500 рублів на місяць, а от якщо ваш тіц «не дай Бог» підросте до мого рівня, то ціна знизиться втричі.

Цікаво і хтось там алгоритм підрахунку становив ?

А ось ще взяв і забив показники сайту malvinov.ru ну і поставив одну зовнішню посилання і знаєте що виходить? А те, що Микита (автор блогу) повинен розмістити на мене посилання з головної за 11 рублів. Ось такі ціни мені по душі ?

Більше не хочу наводити прикладів, адже не можна так знущатися над мозком. Що ще тут можна говорити, коли Pr0 і тіц 10000 коштує 3500 рублів (0 зовнішніх скрізь) а коли Pr підростає на 1-ку ціна падає до 625 рублів. Коротше стільки ляпів, що ви без праці можете знайти їх і самі. Посміхайтеся, але тільки сильно не захоплюйтеся, адже це загрожує побічними ефектами.

Коментарі в студію ?

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.