Випав я був, на цьому тижні, з обойми, ну що поробиш — таке життя, треба іноді і розслабитися. Ні, не забухал — на тиждень засів в травіан, і покликали ж на мою голову, а я, блін, не зміг одразу відмовити. У підсумку довелося програти на українському снід майже тиждень. Але вже десь на третій день, коли побачив, що зростає кількість непрочитаних повідомлень в рідері, листів, поштових ящих, вирішив, що ну його все до БІСА! Доведу акк до 50 місця з розвитку (був 4-ї сотні), і піду. якраз до суботи акаунт вийшов на 45 позицію і я помахав всім ручкою, вибачився і сказав — хлопці, далі ви самі!

Відео Приколи

Найцікавіше, що був ще разок вражений, скільки на травиане грає всяких успішних людей. Цього разу познайомився з людиною, у якого, свій бізнес з виробництва покрівельних матеріалів, ще поспілкувався з кльовою дівчиною, а вона виявляється займає чільне становище в мережі гіпермаркетів Fozzy в Україні, і так далі в тому ж дусі. Ось вже дійсно не очікуєш подібних контактів від онлайн-ігри. Дивись може і зіграю ще — тільки в інший час.

І треба ж, як тільки я вирішив зайнятися сайтами, маленько почав працювати над числом передплатників, бачиш-чи подобається рекламодавцям ця пузомерка… Ну раз подобається — отримуйте! На сьогодні було 172 передплатників, ще місяць тому в 2 рази менше, ну а місяць потому — так хто його знає, не ворожка я, так і лінивий іноді буваю :).

Так от, сьогодні і Яшка порадував довгоочікуваним апом — в принципі, все пройшло за планом. На цей блог Яндекс додав ще 10-ку, тепер маємо 30. Ну і ще один мій блог, на який я прикупив пару десяток посилань в блогуні отримав тугіше надбавочку. Так що, як не крути, а seo оптимізація і просування сайту діє безвідмовно, головне в цій справі — все робити з розумом. Інші блоги поки не просував, власне і позиції залишилися ті ж. Так що все, що працювало за підняття ТІЦ, то і працює. Думаю до наступного аппу, підняти трохи ТИЦ для нових блогів, поживемо — побачимо, що з цього вийде. Коротше чекає мене seo оптимізація і просування сайту, якщо знову на травіан не подсяду ?

Ну і ще одна річ, яка мене дещо шокувала — зростання відвідуваності блога. Чому шокувала? Тому що я не займався серйозним просуванням цього блогу про заробіток в мережі — не використовував соц. закладки і соц.мережі, не займався активним коментуванням, начебто тільки статті писав… А тут в деякі дні доходило до 300 хостів — непорядок, не за планом, однак ? . Так що завтра полізу в статистику по переходах і буду розбиратися, що тут до чого.

Додано 10.06.2011 На даний момент в плані просування крім Блогуна використовую такі біржі, як Gogetlinks і Rotapost, а також просування статтями через Miralinks , ну і стара добра Сапа ?

Ну а що там у вас новенького?

Схожі записи

  • ТІЦ upgoing.ru вже 240, спасибі Яшу за +50.
  • Апдейт ТІЦ і PR — приємні несподіванки тривають
  • Як змінити доменне ім’я сайту, зберігши при цьому ТІЦ
  • А чи потрібен вам ТІЦ?
  • Скільки потрібно посилань для ТИЦ10?
  • Яша серчает і ріже ТІЦ
  • Аппик ТІЦ — позитив 🙂