У цій статті ми розглянемо різновиди персональних сайтів – блог, сайт-візитка, інтернет-сейф. Але перш за все відразу відповім на питання: чи складно створити персональний сайт? Немає персональний сайт створити не так вже й складно, просто в перший раз все здається важким.

Персональний сайт-візитка і для чого він потрібен?

Такий сайт – це не просто прізвище та посаду, як на паперовій візитці, а розширене уявлення про себе – перерахування власних регалій, своє резюме, портфоліо. Мати власний міні-сайт, зі своєю презентацією іноді буває дуже корисно, раптом хтось зацікавиться…

Розповім вам одну реальну історію. Один мій приятель, який раніше працював на автозаправці, одного разу розговорився з клієнтом, подъехавшим на шикарному джипі і, закінчивши заправляти його автомобіль, вручив йому власну візитку. На візитці був позначений адреса сайту-візитки, на якому мій приятель розмістив інформацію про себе, свої вміння та бажання. І так співпало, що той клієнт у цей час займався набором співробітників у свою фірму. Відвідавши сайт, він оцінив рівень знань автозаправника і зрозумів, що той перебуває явно не на своєму місці. Результат – мій приятель зараз працює на посаді начальника відділу в одному з філіалів його фірми.

Тепер ви розумієте, що створення власного сайту візитки може принести чимало користі вашій кар’єрі. Тим більше, якщо своїм існуючим становищем ви не дуже задоволені і хотіли б просунутися далі. Цей сайт стане вашою персональною рекрутингової компанією і буде представляти вас на весь світ. Та й створити сайт з нуля зовсім не складно.

Створення та ведення особистого блогу – це ваш шлях до слави і популярності.

У тому випадку, якщо ви не хочете розміщувати свої особисті дані, не займаєтеся пошуком нової роботи, а просто хочете вести свій інтернет-щоденник, то ваш вибір – створення персонального сайту у вигляді блогу. Таке бажання цілком нормально, адже навіть дуже особистий щоденник пишеться автором з тією думкою, що коли-небудь хтось його прочитає і здивується вашим думкам. Перевага інтернет-щоденника в тому, що є можливість викладати свої думки, ідеї і т. д., зберігаючи при цьому анонімність. Ваші читачі зможуть навіть коментувати ваші записи, якщо ви їм це дозволили. Блог це ваша можливість поділитися з усім світом своїм хобі, інтересами і так далі. Ну а те, що хобі можуть бути досить різними і цікавими і говорити не варто, хтось колекціонує монети, а хтось валянки або військову форму. На кожну колекцію приємно глянути, особливо коли видно що в неї вкладена частинка душі. Як доповнення викладеного можете ознайомитися зі статтею — 3 причини для створення блогу, ну і не зайвим буде FAQ по тому як просто це зробити на движку wordpress — як створити блог самому.

Створення персонального сайту для зберігання закритої інформації (інтернет-сейф).

Ще одна можливість використання власного персонального сайту – зберігати на ньому закриту персональну інформацію. Наприклад, відсканувати і помістити на сайті зображення особистих документів. Це можуть бути сторінки паспорта, автомобільні права, свідоцтво про шлюб та багато інших.
Питання – для чого це потрібно? Уявіть, що ви вирушили в подорож. Яким чином ви втратили документи, або їх у вас вкрали. Що ви будете робити? Звичайно ж, не зайвим буде мати при собі і паперові копії своїх документів, завірені нотаріусом, але не завжди вони будуть в кишені. Вихід досить простий – ви зайдете в будь-яке інтернет-кафе і роздрукуйте скан вашого паспорта (ще краще – його копію, завірену нотаріусом), взятий з вашого сайту. Перевірено – такий спосіб дуже допомагає у складних ситуаціях. Так що, мати власний інтернет-сейф – дуже корисно, так як він ви будете мати до нього доступ, перебуваючи в будь-якій цивілізованій точці світу. Ну і, звичайно ж, не варто про нього особливо поширюватися.

Схожі записи

  • Яким повинен бути ідеальний сайт?
  • 3 причини для створення блогу.
  • Початківець копірайтер.Дивимося телевізор з користю
  • Пошук в Google. Фішки які роблять його ефективніше.
  • Створення сайту: Воронеж розглядає переваги для компанії
  • Урок 17. Різні мікроформати пошукачів: як вони працюють?
  • Урок 16. SEO: ТИЦ і PR сайту — дізнатися, перевірити і підняти