Всім хто забрів на upgoing.ru доброго часу доби! Не знаю як вам, але мені, коли бачу що стовпчик термометра коливається близько 30 в тіні, ну зовсім немає бажання працювати. Хоча ні-ні та й проскакують проблиски свідомості і борг блогера-сеошника бере верх над лінню ?

В один з таких моментів і відвідали мене бажання провести маленький експеримент з прогоном за профілями трастових сайтів. Як-то на upgoing.ru писав і про те, як зібрати трастову базу за годину, але проблема в тому, що зібрати то я зберу, але ось ручками ганяти по профілям точно не буду, шкода часу, та й лінь. Тому вирішив скористатися послугами.

Побродив на форумах, в результаті зупинився на одному з пропозицій на маултоке. На найдешевші пропозиції навіть не дивився, тому що бази там будуть зовсім заїжджені і користі від такого прогону точно буде замало.
Це до речі один з критеріїв чому вирішив звернутися до Дмитра Михайлова, більш відомому на маултоке як Nonsys. Кому цікаво пропозицію загляньте сюди, бо як описувати всі точно не буду, та й не бачу сенсу, не огляд.

Вибрав максимальний тариф — прогін за 650 рублів за 450 сайтів. Щоб не переплачувати зайвий раз підтягнувся під знижку для 3-х сайтів в 20%, зараз дивлюся вона вже 15, але якщо слізно попросіть, то укладетеся як і я в 1500 рубликів за 3 сайту.

Прогончик зроблений був досить оперативно і на мило впав докладний звіт, так що у мене тепер ще одна база для прогону, але самі розумієте, ніхто її не дістане, бо недобре буде по відношенню до прогонщику.

Дмитро взяв на себе працю по додаванню в аддурилку, чим заощадив мені час, достатній для того, щоб нажратися на пляжі, так що окреме спасибі ?

Сьогодні поліз розбиратися з того, як заповнені профілю, поржал маленько.

Враховуючи, що у мене зараз висить збиткова позиція на форексі в 5 сотень баксів — хотілося б загальмувати на досягнутому ? Потягнуло на експерименти, блін. Не смертельно звичайно, просто адреналинчика захотілося. А ось ще один профилек, на цей раз я вже не ветеринар:

Враховуючи те, що остання стаття була про форексі не дивно що Дмитро щільно обійшов цю тему в профілях. Потрібно відзначити, що профілю заповнені по різному і це радує, зустрічається чимало профілів, де навіть аватарчик поставлений. Ще один для загального уявлення і вистачить з вас:
<

В цілому, якістю роботи задоволений, а ось що стосується результатів — говорити поки що рано. Почекаю кілька аппов і тоді напишу щось більш конкретно. Хотілося б, щоб після цього пінгвін від мене відстав, а то я вже задовбався розбавляти посилальну базу ?

Схожі записи

  • Продовжуємо експеримент з профілями трастових сайтів.
  • Get-Click проти Ladycash, хто кого?
  • Htracer — тестуємо скрипт автопродвижения.
  • Підсумки інвестування в памм-рахунки Fx-trend за червень -6%.
  • Інвестування в Fx-trend, березень -13,5% (мінус 168$)
  • Початок експерименту щодо інвестування в ПАММ-рахунки. Звіт за період з 5 по 18 березня.
  • Продовжуємо экспериментик з Статейноепродвижение.РФ