Чим гарний метод заробітку на тизерах, так це тим, що дозволяє отримати додатковий, причому пасивний дохід зі своїх сайтів. Головне, щоб тематика тізерів і тематика вашого сайту була більш-менш близькою. А то якось безглуздо буде виглядати на сеоблоге реклама нижньої білизни, або дієт. Ну і якщо на сайти розважальної тематики ще можна впихнути тизери з красивими жіночими тілами ? , то на гарному білому проекті, більш стриманою тематики, це буде виглядати не дуже. Деякий час тому я вже співпрацював з одного тизерної партнеркою, але додатковий заробіток в 5$/міс, на одному з сайтів медичної тематики, здався мені недостатнім і я вирішив не навантажувати сайт зайвими банерами. Та й тематика тізерів була м’яко кажучи «не дуже» — суцільні гороскопи, ворожіння та інша муть.

А ось на днях дізнався про старт нової системи тизерної реклами Tizerbox, яка в основному і спрямовано на розміщення реклами на СДЛ, білих і пухнастих сайтиках і блогах. Швиденько зареєстру, додав для тестування блог дружини з медичною тематикою і приступив до налаштувань рекламних блоків. Треба сказати був приємно здивований тим, що можна зробити практично будь-який блок, який оптимально впишеться в дизайн.

Заявку відправив у неділю і здивувався: ну треба ж, працюють і у вихідні. Так що через кілька годин, вже споглядали тизери на блозі. Незважаючи на те, що Tizerbox живе ще менше тижня, але тизерів вже понад 5 сотень, з яких дві сотні про різні дієти. Та й якщо врахувати з якою швидкістю взялися рекламодавці за нову партнерочку, страшно навіть подумати скільки буде тізерів через місяць.

Ціна за клік досить непогана — 50 копійок. Хорошим плюсом є те, що можна легко відсікти не влаштовують вас за ціною або вмісту тізерів. Ну і реферальная система, яка так гріє серце багатьом вебмайстрам: 5% від доходу вебмастера, ну і 3% за витрати рекламодавця.
Вимоги до сайтів:
— відвідуваність від 50 в добу.
— розташовані на платному хостингу
— не приймаються сайти з порнографічним змістом, сайти, які зловживають агресивними рекламними форматами (pop-under, pop-up, clickunder і аналогічними).

Але тизери можна використовувати не тільки для додаткового заробітку, але і в якості реклами вже наявних проектів. Адже розкрутка нового сайту може бути набагато ефективніше, якщо до SEO-методів додати ще і більш активну рекламу з використанням тих же тізерів. Ну а якщо ви володієте якимось інтернет-магазином, або маленьким салончиком пропонують ремонт мобільних телефонів, то настройка геофильтра дозволить шукати клієнтів із заданого регіону, відсікаючи тих, до яких поки дотягнутися не в змозі. Використовувати тизерну рекламу можна і просто для зливу трафіку на певні партнерочки, що з успіхом і роблять ті, хто заробляє арбітражем. Що до мене, так поки що протягом місяця протестую нову партнерочку, на предмет прибутковості. Рекламний блок, для початку, повісив зовсім малехонький, всього-то 2 маленьких банера, подивлюся що з цього вийде і на який прибуток можна розраховувати. У будь-якому випадку якість тизером мені сподобалося, для білих проектиков саме те.

Так, що це я зовсім випустив з уваги найголовніше:
Нажаль на даний момент Тизербокс вже не працює (відредаговано 28.11.2013 р.)

Вже зарегистировался? Ну тоді бігом ставити банер на сайтик і рахувати зароблені грошики ?

Схожі записи

  • Teaser.cc — нова тізерна партнерка
  • Експериментуємо з тизерної мережею Get-Click.net. Перші враження та початок роботи.
  • Як заробити на своєму сайті
  • Скільки можна заробити на сайті
  • Як заробити на безкоштовному сайті
  • Чому реклама на сайті не приносить дохід?
  • Порівняння LadyCash і Teaser.cc — хто краще?