Сьогодні однією з найбільш поширеною помилок вебмайстрів є припущення, що контент для свого нового сайту можна написати, скажімо, як твір на вільну тему в школі. Вже через кілька днів роботи такої вебмастер приходить до висновку, що знайти питання для розгляду у відповідності з тематикою сайту, щоб створити гарні статті для сайту в достатній кількості, він просто не в змозі. Причому писати статті він не в стані не тому, що у нього недостатньо знань – навпаки, він вже написав половину необхідної кількості контенту, але для написання другої половини необхідні додаткові джерела інформації. І тоді перед вебмайстром стає питання – де брати контент для сайту?

Найпростіший спосіб в даній ситуації починати переливати з пустого в порожнє, тим самим породжуючи нові статті для сайту безпосередньо з вже розміщеного на ньому вмісту. Про проблему необхідності оригінальності контенту вебмайстер або не знає, або він її просто ігнорує. А наслідок таких дій – втрата відвідувачів сайту і в деяких випадках (якщо вміст відверто не вражає оригінальністю) бан від пошукових систем. Причому не має різниці на якому движку працює сайт, або це вордпресс, або моя Joomla, або блоговый конструктор. Альтернативою таким діям блогера може служити залучення віддалених фахівців. Способи – різноманітні. Можна зібрати власну команду копірайтерів, які будуть безперервно писати якісний і оригінальний контент, можна замовляти або купувати готові статті на біржах готових статей, можна звертатися до агенціям, які продадуть вам дуже якісний контент (але і дуже дорогий). Загалом у кожному з описаних вище варіантів, отриманий контент буде досить якісний, хоча і не рівноцінний за своєю смисловою змістовності. Тому, залежно від того, в якому обсязі і для яких цілей необхідний контент, вебмастер може регулювати витрати на нього. Ну а якщо є вільні фінанси, то можна замовити виготовлення брошур і всяких там штучок з рекламою вашого сайту. Ефект досить непоганий виходить.

На закінчення можу сказати, що вміст сайту впливає на його місце в ранжируванні сторінок пошуковими не менш, ніж посилання на такий сайт. Крім того, оригінальні, актуальні і якісний сторінки принесуть сайту-власникові додаткові посилання (в принципі, якщо не ставити за мету швидкого отримання ТІЦ і подібних показників, якісний контент сам забезпечить сайт посиланнями та показниками з часом). Статті правильно побудовані відносно ключових слів, розмірів, цілком можуть вивести сторінку сайту в топ пошукової системи без покупки посилань та інших дій, спрямованих на штучне поліпшення позицій, за умови актуальності таких статей.

Схожі записи

  • Урок 20. Чим небезпечний дубльований контент сайту?
  • Зв’язок унікального контенту і збільшення трафіку
  • Де замовляти контент для сайту?
  • Секрети розкрутки сайту
  • Важливий фактор успішного просування сайту – унікальний контент
  • Якісний контент — запорука ефективного просування інтернет-магазину
  • SMO – вигідна альтернатива розкрутки сайтів