Не скажу що отримані 8,72% дохідності за лютий це те, що мені хотілося, бо якщо б не одна неприємна тиждень, то прибутковість легко наблизилася б до 20%. Але є те, що є, так що задовольняємося отриманими 8,72% або 731$. З урахуванням отриманих доходів в січні, а це цілих 15%, з початку року інвестування вже принесло мені 1888$, це приблизно 25,13% зростання. Прошу вибачення у читачів, через низьку активність останнім часом, схоже весна робить свою справу і мені, з одного боку, стало ліньки писати, а з іншого боку, став більш активно проводити час на форексі. Ну давайте повернемося до теми куди інвестувати у 2013-му, хоча в контексті даної статті правильніше було сказати в кого інвестувати. Кожен вибирає керуючих памм-рахунків керуючись власною жадібністю і здоровим глуздом.

Агресивний портфель може показувати просто нереальну прибутковість, адже навіть 10% в тиждень, для нього не межа. Але, вибираючи агресорів, будьте готові до тижнях, коли деякі керуючі будуть підносити вам сюрпризи, а отримувати просадку в розмірі 30-50% за тиждень ой як неприємно. Консервативні керуючі володіють стабільністю, але прибутковість по таких памм-рахунками в районі 4-5% на місяць, та й то у міру зростання інвестицій, починає знижуватися. Воно й зрозуміло, адже керуючим при більшому инвесторском капіталі можна задовольнятися меншою прибутковість, тому що на життя і так вистачить з лишком.

Прибутковість по компаніям за лютий розподілилася наступним чином:
FX-Trend +6,6%
Альпарі +22,32%

Агресивний рахунок в Альпарі рулить не по дитячому, навіть з урахуванням того, що в 3-ю тиждень лютого він просів відразу на 32% (866$), якби не ця прикра просадочка, то дохід від інвестування легко би перекрив січневий рекорд.


Для того, щоб вам легше орієнтуватися в загальній картині, а мені менше писати про те, хто постарався серед трейдерів, а хто антигерой, дивимося таблицю нижче, де є вся необхідна інформація.

Як бачите портфель досить різношерстий, що складається з декількох десятків рахунків. Останнім часом, мені здається, що непогано б його зменшити, а то аж надто великі осідання спливають. Зараз під великим питанням керуючі Литва і Валекс, дам їм кілька тижнів і якщо в березні не буде значних змін, то розпрощалися з ними остаточно. За дуже агресивну торгівлю, вирішив розпрощатися з новачком портфеля mrmaximus, про яку більш докладно писав тут.
За лютий портфель у фг-тренді підріс з 6583 до 7717$, до заповітних 10к ще далеко, але ж і Москва не відразу будувалася.

Що стосується вкладень в агресивний рахунок Альпарі, то після осідання, ще перебуваючи під враженням від втрати 866$ за раз, швиденько вивів 1039$, залишивши на рахунку не менше 800$. Треба зазначити, що вже на даний момент з цього рахунку мені вдалося вивести більше ніж туди вклав, та ще на експерименти залишилося. Поклав 1500$, вивів 2139$ і ще 800$ залишилося на рахунку. Вважайте що за 2 місяці вкладення подвоїлися. Ех, якби за всіма рахунками була аналогічна ситуація, грів би я свої боки де-небудь на лазурному березі моря ?

Для тих, хто не проти отримувати більш-менш пасивних дохід і готовий інвестувати милості просимо. Тільки моя вам порада, не лізьте відразу в агресорів, а на початку почніть з консервативних керуючих, а по мірі ознайомлення з майданчиком, підключайте інші рахунки. Мої поради з інвестування ви знайдете на zaforex.ru на відповідній сторінці. Якщо щось запитуємо, чим зможу, тим допоможу.

Схожі записи

  • Памм-рахунки. Інвестований портфель приніс у вересні +7,29% (678$)
  • Інвестиції в форекс за липень: +30,32% (3303$) Абсолютний рекорд!
  • Інвестиції в форекс в травні принесли 563$ або +5,88%
  • Форекс інвестиції в квітні: +9,01% (838$)
  • Форекс грааль для скальперів — рібейт сервіс повернення спредів
  • Підсумки інвестицій в ПАММ за лютий: +6,48% (437$)
  • Результати інвестицій в ПАММ за січень: +11,62% (794$)