Рано чи пізно, мабуть кожен блогер задається питанням — де ж це мені перевести в готівку чек від Гугла? Воно й добре, адже приємно отримувати грошики. :)). Не оминула і мене ця чаша, і отримавши свій перший чек від гугла на 131$, я задався тим же питанням. Ось лише білорусові вирішувати це питання, набагато легше і в той же час складніше. Легше в тому, що вибору менше — :)).

Якщо в Росії та на Україні, можна без проблем перевести в готівку чек від гугла в банку, то в нашій казковій країні зробити це буде вкрай складно. Що вже тут говорити, якщо моєму другові надіслали до дня рожденью поштою, кілька грошиків, що склало в еквіваленті пару десятків баксів — так його бідолаху потім з податкової затягали…

Коротше помыслив трохи вибрав я epayservice і зізнаюся не розчарувався.

Все було дуже просто — пройшов процедуру реєстрації, потім послав чек в представництво в Санкт-Петербурзі, через пару днів на мобілку прийшло повідомлення що отриманий чек, із зазначенням терміну, коли він буде отримано готівку та зарахований на рахунок. Взагалі це приємно здивувало, всі оперативно — хоча повідомлення про отримання рекомендованого листа прийшло набагато пізніше.

Ще пару днів і гроші були вже у мене на рахунку, після чого без проблем вивів їх на вебмані. Звичайно, можна було замовити і картку, але поки що не ті обороти. До речі, навіть не довелося висилати скан паспорта — якщо у вас оборот по рахунку менше 1000 «вічнозелених» цього не потрібно.

Ну що я можу сказати: швидко, чітко, оперативно. Залишається сподіватися, що скоро і у нас можна буде без проблем перевести в готівку чек у банку, сплативши за быструхе податок.

Думаю, що скоро процедуру повторю, чого і вам всім бажаю! Удачі, ну і спасибі, що заглядаєте на мій скромний блог.

Схожі записи

  • FAQ: Все про новий алгоритм Google – Hummingbird
  • Робота з Google Analytics, помилки, яких не варто допускати
  • Пошук в Google. Фішки які роблять його ефективніше.
  • 60 км на велосипеді і прямо на курси Вадима Курило Adsense
  • Google після Пінгвіна. Індексація не піддається логіці.
  • Google Пінгвін — аналіз вижили і вироблення протиотрути.
  • Google Penguin (Пінгвін) — алгоритм викликає безсоння, нудоту і напади панічного страху.