Думаю багато блогери працюють з системою Blogun, та й чого, власне, втрачати зайві 20-30$ починаючому блогеру, якщо їх можна легко підняти за місяць з блогуна. Але не про це буде сьогоднішнє «пісня», а про те, що вже кілька днів у мене з Блогуном спостерігається певний гемморой. В чому він виражається в тому, що я не можу зайти в свої акаунти. На спробу входу система видає повідомлення: Column ‘status’ where in clause is ambiguous.

Не знаю що там, системі неясно, але коли це сталося кілька днів поспіль, то мене напевно це стало напружувати, написав кілька листів до адміністрації — поки що глухо. Почав шукати причини, спробував зайти з різних браузерів — результат був той самий. Хоча, якщо повторно набрати в браузері адресу блогуна, то видається повідомлення : повернутися як блогер Upgoing. Але нічого не діє. Коротше не знаю, що це за байда і що мені відповість саппорт, але я цю проблему вирішив кілька гемморойным способом, а саме.

Спочатку здійснюю спробу входу, і одержавши — “Column ‘status’ where in clause is ambiguous” вводжу в браузері адресу: http://92.241.162.85/bloglist.php після чого успішно потрапляю в контрольну панель. Чому так відбувається — не знаю досі, може хтось стикався з подібним? Цікаво однак…
Що тут можна сказати, створення сайтів це одне, а їх монетизація, це вже зовсім інше.

Ну як би там не було, а будь-які проблеми можна вирішити, головне-це знати до кого часом необхідно звернутися. Ну якщо звичайно ви не є майстром на всі руки. Якщо вам по плечу і Створення та розкрутка сайтів, написання шаблонів для сайтів, плагінів і так далі, то швидше за все ви унікум ? Особисто мені доводиться періодично консультуватися у різних людей і це нормально. Пам’ятається мені знадобилося змінити хостинг, так я набрид всім друзям питаннями щодо вибору хостингу, ну хочеться ж вибрати найкраще. Хоча, на жаль кращого просто немає, скрізь є свої нюанси. Це ж стосується і роботи з біржами статей, є плюси і мінуси кожної з них. Тому для просування сайтів закуповую посилання на блогуні, і в Сапі, і в Ротапосте, та ще й розміщую статті через Міралінкс. Головне, це навчитися використовувати сильні сторони кожної системи, ну і звичайно грамотний відсів донорів.

Схожі записи