Настав час давати відповіді, на питання яких ми спантеличені — «Як збільшити прибуток з Adsense?«. Сьогодні ми поговоримо про те, як розміщувати рекламні блоки, щоб заробіток з адсенс став нас радувати більше і більше. До речі про позитивних почуттях, після того, як я почав проводити маленький експеримент з адсенс і заробіток став підростати. Сьогодні, 21 число місяця, а мій прибуток з adsense вже зрівнявся з тим, який був у минулому місяці. Якщо так піде і далі, то сподіваюся, що в цьому місяці зможу оновити рекорд ? .

Розмір рекламного блоку. Для наочності можете подивитися якими бувають рекламні блоки адсенс. З одного боку існує думка, що чим більше рекламний блок, тим він краще:
1. (160×600) — Вертикальний хмарочос
2. (336×280) — великий прямокутник
3. (728×90) — горизонтальний хмарочос
Але з іншого боку все добре в міру. Розташування рекламних блоків не повинно носити агресивного характеру, адже якщо у відвідувача запестрит в очах від реклами, то він покине ваш сайт задовго до того, як він повністю завантажиться. Але в цілому можна стверджувати, що найбільш великі блоки краще, якщо ви звичайно зможе їх добре вписати в дизайн сайту. В іншому випадку, краще замініть їх на більш маленькі. Добре, що про створення банерів нам думати не треба, гугл вже все зробив за нас, все що потрібно це використовувати можливості по максимуму.

Підганяємо рекламний блок під дизайн. Мені не раз доводилося заходити на сайти, де рекламні блоки настільки кидаються в очі, що просто острах бере. І навпаки, відчуваю отаке маленьке захоплення, коли бачу наскільки грамотно розташована реклама на сайті. З останніх прикладів дам вам декілька сайтів:
wisdoms.ru — дуже грамотно вписано блок контекстних посилань (728×15) — створюється враження, що це додаткове меню сайту.
А ось вам ще скринчик з блогу копірайтера (vituson.ru) :

Зверніть увагу як блог контекстних посилань (728×15) вписує в дизайн, він дуже схожий на додаткове меню. Ну і великий прямокутний блок в сайдбарі теж дуже підходить під дизайн. Думаю, що це дуже хороший приклад для наслідування. До речі про наслідування:

Вчіться в інших. Навіщо винаходити велосипед? Адже можна підглянути якими способами розміщення користуються успішні блогери, яку колірну гамму використовують і т. д. Скористайтеся тими секретами adsense, які вже використовуються іншими, а вже потім знаходите свої фішки і секрети adsense. Тільки не забудьте, що просування і реклама в Інтернеті повинна бути грамотною, частіше заглядайте в підтримку Адсенс, там періодично спливає корисна інформація.

Зміна колірної гами і розташування . З часом, постійні відвідувачі вашого блогу добре запам’ятовують де знаходяться рекламні блоки і не хочуть натискати на оголошення, розумієш ? Тому я іноді міняю розташування рекламних блоків та їх оформлення. Помітив, що після таких дій клікабельність оголошень збільшується, а відповідно зростає і дохід.
Мабуть на цьому зупинимося, пробуйте, експериментуйте і нехай ваш дохід Adsense зростає з кожним днем. Ну а я постараюся продовжити публікацію статей на цю тему.

Схожі записи

  • Як збільшити заробіток з Adsense
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • 60 км на велосипеді і прямо на курси Вадима Курило Adsense
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?
  • Чи можна заробити в інтернеті