Textsale по праву вважається самою популярною біржею статей в Рунеті. Звичайно, є ще кілька не менш гідних бірж, але все-ж Textsale є лідером, і швидше за все, цю біржу контенту, обженуть ще не скоро. Біржа статей Текстсейл більш розвинена, ніж її супутники, і більш функціональна, ну і, звичайно ж, на цій біржі статей кількість копірайтерів і замовників перевищує число тих же на інших біржах. Команда Текстсейл гідно попрацювала, і ця біржа статей заслужено посідає перше місце. Можу сказати, що один мій реферал, не без моєї допомоги, звичайно, заробив на цій біржі вже понад 12000$. Якщо ви вмієте добре писати, то для своїх рефералів я охоче беру початковий рейтинг ?

Про те, що ця біржа найкраща в Рунеті знають усі, і саме з-за цього багато новачків не вирішуються почати з нею роботу. Вони знаходять інформацію, що на цій біржі є якийсь «містичний» рейтинг і починають боятися цієї біржі. Хтось каже, що його складно набрати, отримати, заробити (хто як виражається), і це відлякує новачків. Так само, деякий люди описують маніпуляції в системі як неймовірно складні, але насправді все не так. Сайт зроблений на совість і все дуже просто, будь-яка людина який знайомий з інтернетом розбереться з системою.

Ті, хто сказав, що біржа текстсейл не для новачків не зовсім праві. Якщо людина є новачком в копірайтингу, то це не значить, що він погано пише, тим більше будь-який новачок в копірайтингу намагається писати тексти на відмінно, сидячи над кожним по кілька годин. А от коли новачок розуміє, що його тексти купуються, і йому немає сенсу сидіти над текстом так багато часу, якщо цей текст можна написати не за 2 години, а за 30 хвилин. Ось тоді і можуть початися проблеми. У цей період тексти починають псуватися, а копірайтер-новачок не розуміє що відбувається, а на біржі копірайтингу Textsale все це позначається на авторитеті копірайтера, і це будуть бачити всі.

Якщо ж на Текстсейл прийде працювати вже сформований копірайтер, то у нього не буде виникати таких проблем, які виникають або можуть виникнути у новачка. Відповідно заробити на цій біржі статей йому буде коду простіше. Сформований копірайтер знає, що робити в даний момент, і що буде робити далі.

Текстсейл — з чого почати?

З чого ж все-таки почати, якщо ви новачок і вирішили спробувати заробляти на Textsale? Почніть з вивчення системи, яка не так складна, як її описують. Хоча ні, перш щоб почати заробляти потрібно зареєструватися на біржі. Біржа на перший погляд не зовсім красива й гармонійна, але це тільки на перший погляд… насправді На сайті все знаходиться на своїх місцях і немає нічого зайвого. Після того, як ви ознайомилися з системою, ви, звичайно ж, захочете почати писати розміщувати тексти, які незабаром продадуться. У новачків тексти купують неохоче, багато залежить від рейтингу, але все ж якщо виставляти не сильно високі (а краще зовсім невисокі ціни, то ваші тексти будуть швидко розкуповуватися, і ви зможете найближчим часом підвищити свій рейтинг. Звичайно ж, якщо у вас буде більш-менш високий рейтинг, ви зможете підвищувати ціни на свої статті.

Чим більший рейтинг, тим швидше будуть розкуповуватися статті, а якщо ви будете виставляти недорогі статті, маючи високий рейтинг, то ви не будете встигати писати.

У Textsale є один мінус, який не дуже влаштовує новачка. Для того щоб отримати доступ до замовлень, вам потрібно платити 10$ в місяць. Але все ж, це не перешкода для тих, хто хоче займатися копірайтингом. На Textsale можна просто виставляти статті у вільний продаж, а потім, якщо ви захочете, можете отримати доступ до замовлень. Взагалі, не продавши не однієї статті з вільного продажу, не зовсім правильно купувати доступ до замовлень. Краще, якщо ви продасте з вільного продажу не одну статтю, а хоча б для оплати доступу до розділу «Замовлення».

Боятися цій біржі копірайтингу не варто, нехай навіть ви новачок. Якщо почати правильно з нею працювати, то дуже скоро ви оціните всі переваги даної біржі. Багато копірайтери воліють виставляти свої статті виключно у вільний продаж, і так само спочатку можете бути і ви, але пам’ятайте, що якщо брати замовлення можна заробити набагато більше.

Схожі записи

  • My-publication — ще одна професійна біржа копірайтерів!
  • Біржа копірайтерів Миратекст — мінімум зусиль, максимум зручності!
  • Нововведення на PayText
  • Купити статтю? Ідіть на Paytext.ru
  • Біржа копірайтингу — заробляй!