Десь з пару тижнів тому, проглядаючись статтю про заробіток кліками в інтернеті, вирішив трохи прогулятися по мережі і подивитися, що ж змінилося за пару років, з моменту публікації. Що стосується заробітку кліками, то, власне, нічого й не змінилося: вебмастера раніше «мають» школярів, як хочуть ? та й не хочеться повторюватися про те, що вже написано. Мої пошуки привели мене на один з сервісів, який збирає під своїм крилом тих, хто ще не знає, як достеменно заробляти в мережі, але аж надто велике бажання. Так що за центи, тобі готові зробити все що завгодно. І постає перед моїми очима наступна картина:


Ніби як і всі знають про правила Google Adsense, що мовляв не можна накликивать оголошення або яким-то способом примушувати когось це зробити.
Для тих, кому лінь прогулятися по посиланню, ось маленька витримка:

Видавці не просити інших користувачів натискати на їх оголошення або використовувати шахрайські методи отримання кліків. У тому числі заборонено обіцяти користувачам винагороду за перегляд оголошень або виконання пошуку, пропонувати яким-небудь незалежним сторонам гроші за подібні дії, а також розміщувати зображення поряд з окремими оголошеннями.

Але видно деяким на ці правила просто наплювати — головне бабло! І судячи з кількості виконаних завдань (зелений колір) грошенята видно йдуть не малі. Ага, тепер зрозуміло, як багато піднімають сотні і навіть тисячі доларів на Adsense ? А, я все розумієш-чи болтаюсь між 100 і 200 доларів в місяць. Мені от одне не зрозуміло, невже ви вважаєте, що хтось із співробітників Google не може заглянути на такий сайт і пробігтися по цим оголошенням? Хоча, напевно якби зазирнув, то в мережі б піднявся гул, що Google Adsense почав банити, щоб не платити гроші. Особисто я не раджу вам займатися подібними речами, тому як якщо заробиш бан від Google, то його потім вже не знімеш. Тим більше, що збільшити заробіток від Adsense можна і не накликаючи на себе неприємності.

Залишивши Adsense і кліки в спокої, скажу, що натрапив ще на один хороший проект золоту партнерку, про яку останнім часом стали часто згадувати у твітері. 30% з продажів для адвертов — це, скажу я вам, ласий шматочок. Ось тільки не хочеться поки створювати під цю справу окремий сайт, коли ще 2 проекти не можу доробити ось уже півтора місяця ?

Схожі записи

  • FAQ: Все про новий алгоритм Google – Hummingbird
  • Робота з Google Analytics, помилки, яких не варто допускати
  • Пошук в Google. Фішки які роблять його ефективніше.
  • Google після Пінгвіна. Індексація не піддається логіці.
  • Google Пінгвін — аналіз вижили і вироблення протиотрути.
  • Google Penguin (Пінгвін) — алгоритм викликає безсоння, нудоту і напади панічного страху.
  • Мауль любить спати без трусиків 🙂