Даний спосіб, що дозволяє збільшити трафік, давно використовується в зарубіжних «інтернетах» і поступово приживається у нас. Якщо раніше деякі вважали, що залучати відвідувачів подібним чином нижче їх гідності, то зараз цим способом охоче користуються всі, хто хоче не тільки слави, але і грошей, зароблених в інтернеті. Ще один плюс в такому трафік – його тематичність.

Необхідно вибрати пару-іншу форумів, які спеціалізуються на тієї ж тематики, що і ваш блог або сайт. Приміром, власники irr.ru/cars/ вибрали б автофоруми. Якщо у вас сайт про домашніх вихованців, то вибирайте відповідний форум, на якому тусуються кошатники, собачатники і т. д. Звертайте увагу на відвідуваність. Немає сенсу реєструватися на форумі, якщо його переглядають 10-20 осіб на добу. Шукайте ресурси з відвідуваністю від 1000 чоловік і вище.


Знайшовши такі форуми, приступайте до реєстрації на них, не відкладаючи в довгий ящик. Якщо вам, як і мені цікава тема заробітку, то можна зареєструватися на ММГП — вже писав про цей форум, так і зависаю на ньому досить часто. Пам’ятайте про те, що ви йдете до отримання тематичного трафіку і, крім того, отримаєте зовнішню посилання на свій ресурс. А це, як відомо, також позитивно впливає на просування сайту в інтернеті. Зареєструвавши профіль, постарайтеся заповнити його як можна більш докладно. Пам’ятайте, що мало хто любить спілкуватися з анонімними користувачами. Завантажте також юзерпік або своє фото. Не забудьте вказати посилання на свій сайт в спеціальному розділі, якщо такий існує.

Отже, на форумі ви зареєструвалися, дані про себе заповнили – можна приступати до залучення відвідувачів на свій ресурс. Досвідчені блогери рекомендують придумати собі цікаву підпис, яка буде привертати увагу інших форумчан. Проте не перестарайтеся, якщо, звичайно, ви свідомо не прагнете до негативу. Іншими словами, у всьому і завжди дотримуйтесь міри.

Після цього можна починати активно заробляти собі репутацію, публікуючи цікаві і змістовні пости, які містять посилання на ваш сайт або блог. Лише не забудьте ретельно ознайомитися з правилами ресурсу. На деяких форумах не вітається залишати посилання. Однак більшість модераторів відноситься до подібної практики поблажливо, якщо вона, звичайно, не є явною рекламою і не суперечить правилам.

Активно беріть участь в обговореннях. Загалом, активно заявляйте про себе, і тоді про вашому ресурсі незабаром багато дізнаються. Не забудьте і про 21-й урок який оповідає про природні способи просування, зайвим точно не буде.

Схожі записи

  • Огляд форуму про заробіток в інтернеті businesslike.ru
  • Огляд форуму «Rebіll.me»
  • Урок 21. Збільшення трафіку природними методами
  • Просування сайтів за трафіком нова течія. Оповідає MultiTOP.