Від вибору тематики сайту багато в чому залежить його успіх у майбутньому. І було б непогано, щоб ви змогли знайти таку тему, яка дуже слабо висвітлена в Інтернеті, і стати в цьому сегменті першими. Але з кожним днем це стає зробити все складніше і складніше, адже всі популярні ніші зайняті іншими. Але хто сказав, що специфічна тематика не буде користуватися попитом? Правда, і тут є нюанси…

Перш ніж наповнювати свій сайт таким контентом, подивіться відвідуваність на інших, самих розкручених ресурсах: якщо число відвідувачів на добу на них не велике (наприклад, всього 150 чоловік), то шукайте іншу тему з великим потенціалом.

Як знайти потрібну тематику?

Напишіть на аркуші паперу 10 тем, за якими б вам було цікаво створювати сайт. Потім викресліть 7 і залиште 3 штуки таких, інтерес до яких у вас не згасне і через кілька років. Пам’ятайте, що якщо ви відчуваєте інтерес до теми тимчасового характеру, то повірте – це не варто того, щоб витрачати свої сили, час і фінанси на створення і просування сайту, на якому ви незабаром охладеете.

Коли з темою буде все вирішено, не полінуйтеся і проаналізуйте ті ресурси, які входять в ТОП-10 в пошукових системах. Якщо потенціал їх відвідуваності високий, то ваш вибір правильний.

Наступний крок – визначити напрям розвиток тематики. Наприклад, ви вирішили писати про різну техніку, але одночасно створювати огляди про нові мобільні телефони, автомобільну електроніку, аудіо – і відеотехніку, кухонну та іншу побутову техніку – ЯКІСНО НЕ ВИЙДЕ! Тому виберіть якийсь один напрямок і намагайтеся максимально глибоко розкрити тему. Ну і ідеальний варіант, якщо ви підберете красиве доменне ім’я для свого сайту, від цього теж чимало залежить

Коли все перелічене буде виконано, наберіть в різних пошукових системах запит, наприклад, «огляди мобільних телефонів і обов’язково проаналізуйте перші 20 сайтів, відзначаючи їх сильні і слабкі сторони. Ви цілком можете запозичити кілька цікавих ідей зі сторонніх ресурсів, головне – врахуйте і мінуси.

І останнє, контент для свого сайту можна купувати, але якщо ви пишіть грамотно і зв’язно, то постарайтеся в перші місяці створювати тексти самостійно. Так ви будете на 100% впевнені в якості своїх матеріалів, що також позначиться на відвідуваності ресурсу, так і поведінкові фактори в просуванні будуть грати вам на руку. А те, як просувати сайт, — це вже інша історія…. Але щоб ви не почали повторювати помилки інших рекомендую заглянути до статті 10 найбільш популярних помилок в просуванні сайту — дивишся від чогось і вбережете себе.

Схожі записи

  • Створення сайту: Воронеж розглядає переваги для компанії
  • Може SEO збільшити трафік сайту?
  • Огляд популярних CMS – вибираємо движок для сайту
  • Інтернет магазин: які нюанси необхідно враховувати при його створенні?
  • Зовнішня і внутрішня оптимізація сайту. Використання SEO просування сайту
  • Як замовити сайт?
  • Створюємо фавикон для сайту. Як зробити favicon.ico для сайту за 5 хвилин.