З попередніх постів, ви вже знаєте, що мною було прийнято рішення взяти участь у конкурсі «BestMasterиZация» хоча я і намагаюся обходити подібні конкурси стороною.
Чому? Та все просто, тому що в подібних конкурсах, як правило, перемагає той, хто краще оснащений і має довгий список друзів з хорошими блогами. Оснащеність передбачає як наявність спеціальних програм, що дозволяють розсилати масовий спам, наприклад хрумер, так і можливість фінансових вливань у конкурс. До речі на рахунок хрумер, дивлюся деякі учасники вже задіяли його можливості в BestMasterиZации.

Так от, беручи участь в BestMasterиZации, насамперед хочу подивитися, наскільки можна просунутися в топі за рахунок мінімальних вкладень коштів, можна сказати майже задарма. Другий важливий момент полягає в тому, щоб помоніторити тих, хто буде в ТОП10, уважно поспостерігавши за методами просування і використовуваними засобами. Зробити це в принципі не так вже й складно, потрібно лише наявність часу, ну і бажання звичайно. Причому варто поспостерігати і за тим, як зміняться позиції вже після закінчення конкурсу, скажімо через місяць-два. Одним словом, дивимося за лідерами, щоб потім, через трохи часу збільшити свої знання і досвід просування сайтів в поисковичках. Ну а поки що моя стаття, за запитом «BestMasterиZация» сидить на 13-й позиції ? хоча ми і не забобонні. Може це і не погано, якщо врахувати, що кількість учасників уже близько півсотні і продовжує зростати.

Ну а чим ще хороші конкурси подібні «BestMasterиZации» так це тим, що різко зростає попит на постові, думаю що багато хто вже помітили цю тенденцію.

Здається мені, що в черговий раз переможе той, хто зважиться на більший бюджет по закупівлі посилань. Благо зараз і яндекс і гугл звертають увагу на їх кількість, а потім на якість. Але можливо, що через рік ситуація докорінно зміниться і ця кількість вже буде на шкоду, а не благо. Головне це працювати і менше страждати всякою нісенітницею і тоді все у вас буде добре. Дай Бог, щоб це був не останній конкурс в нашому житті.

Схожі записи

  • Конкурс для вебмайстрів від PlAYATTACK який так чекали.
  • Мегаконкурс партнерської програми Binpartner.com
  • AzartCash представляє конкурс з призовим фондом $15 000!
  • Новорічний конкурс від AzartCash!
  • Підсумки конкурсу AzartCash з неймовірним призовим фондом $35000
  • Новий весняний конкурс від AzartCash з неймовірним призовим фондом в $35000!
  • Статейний конкурс від Вовка з головним призом у вигляді сайту