Запитали мене про закладання в опері, про те як перенести закладки з опери на інший комп’ютер або відновлення після переустановки системи. Не дивно, що одним з найбільш зручних способів зберегти дані про вподобаному вам сайті або його конкретної сторінки, працюючи у браузері Опера, є додавання сайту в закладки. А слід сказати, що закладки в Опері здатні зберігати тисячі самих різних файлів до тих пір, поки ваш комп’ютер не прийде в непридатність або ви не переустановите Windows разом з браузером. У цьому випадку закладки доведеться створювати заново.

Як зберегти закладки в опері:

Найпростіший спосіб відправити сайт в закладки – перебуваючи на його сторінці, натиснути швидке сполучення клавіш Ctrl+D. Але можна поступити по-іншому, пройшовши через шлях: дані — додати сайт, знайшовши потрібні кнопки вгорі панелі браузера. Там же можна створювати будь-яку кількість папок з самими звичними назвами, які ви можете складати потрібні вам закладки, сортуючи їх за тематикою і значущості.

Коли настане час привести їх в порядок – видалити застарілі або перемістити які-небудь з папки в парку, ви зможете зробити це в режимі «управління закладок», працюючи в ньому всього лише за допомогою мишки.

Все це – ази. Але є більш серйозні речі, які цікавлять користувачів Інтернету. Наприклад, як перенести закладки в Опері з браузера в браузер. Давайте розповімо і про це.

Як перенести закладки Opera

Для того щоб перенести закладки Опера в Firefox ми відкриваємо меню керування закладками», і выделаем всі ті, що хочемо перенести. Робимо ми це за допомогою миші, затиснувши клавішу Ctrl. Або ж натискаємо комбінацію клавіш Ctrl+А для того, щоб скопіювати всі наші закладки цілком.

Після цього проходимо шлях «Файл», «Збереження виділеного, як HTML, обов’язково створивши латинське ім’я для нашого файлу – в цьому випадку перенесення обійдеться без глюків. Після цього в Firefox відкриваємо «Закладки», «Управління закладками», «Імпорт та Експорт» і, вибравши потрібний нам пункт «Імпорт з HTML», переносимо всі закладки з Опери у цей браузер. Точно так, або приблизно так само (ми не сумніваємося, що ви зрозуміли загальну схему) ви робите з будь-яким одним браузером, який вирішили поміняти на Оперу.

Ну і, звичайно ж, подібним способом можна легко створювати резервні копії наших закладок, які знадобляться нам при перевстановлення програмного забезпечення нашого ПК або в разі, якщо ми вирішимо оновити браузер Опера. А остання операція нехай не завжди, але все-таки починає історію закладок з чистого аркуша.

Але слід сказати, що Опера і створює свій автономний файл, в який заносить всі встановлені і віддалені вами закладки. Так досить пройти шлях C — Documents and Settings – user — Application Data – Mozilla – Opera – profile — opera6.adr, де останній файл і буде списком всіх ваших закладок. Переписавши його на диск або флешку, ви тепер зможете легко встановити ваші улюблені закладки в Опері на іншому сторонньому комп’ютері всього за пару секунд.

Як бачите, нічого складного в перенесенні закладок Опери немає, хоча в перший раз навіть банальні речі здаються не простими.

Схожі записи

  • Відео відповідь на питання читачів 1
  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru