Ось що мені ніколи не набридає, так це дивитися як хтось працює. Ну а подвійно приємно коли хтось щось робить замість тебе. Закинув одяг у стиралочку, натиснув кнопочку і пішов допивати каву. Сеошники не виняток, от і з’являються все нові і нові скрипти, програми, сервіси позбавляють нас від багатьох рухів. Не думаю, що хтось із вас ще ручками робить прогін по закладках, адже це м’яко кажучи не професійно. Іноді краще заплатити трохи грошенят, а заощаджений час, заробити їх набагато більше.
А що робити, якщо ти дуже мало уявляєш в seo та просуванні сайтів, а дуже хочеться розкрутити свій проект? Можна, звичайно, звернутися до сео-фахівців, от тільки оплата їх праці буде немаленькою. Але вихід все-таки є.

WebEffector — саме це і дозволяє зробити. Але давайте по порядку. Вебэффектор привернув мою увагу після того, як я прочитав одну дуже негативну статтю про цей сервіс. Навіть побіжного погляду було зрозуміло, що це заказуха, причому виконана не дуже професійно. Ну а раз сервіс «піарять» по-чорному, то значить конкурентам він явно не до душі, тому що являє собою серйозного суперника. Ось тут я і поліз розбиратися у всьому сам, причому як виявилося, що webeffector дуже навіть корисний для тих, хто серйозно займається просуванням сайтів, по безлічі ключових запитів. Ну а якщо врахувати, що кількість куплених мною посилань в сапі посилань на свої проекти, росте не по днях, а по годинах, то саме час задуматися над тим, як полегшити свою працю.

По суті вся робота з вебэффектором зводитися до наступного: поставив ключові запити, які сторінки рухаємо в топ, встановив бюджет і натиснув кнопку «почати». Після чого можна самоусунутися і періодично спостерігати за зміною у видачі. Вебэффектор сам підбере донорів, розбавить анкор якщо буде необхідно, закупить посилання перевірить їх на проіндексованості, зніме ті, що індекс не увійшли. Звичайно все це можна зробити ручками, коли посилань не багато, а от якщо їх кількість обчислюється тисячами, то без допомоги подібних сервісів не обійтися.
Врахуйте ще й те, що скажімо сеопульт розрахований на сео-фахівців, в той час як вебэффектор більш орієнтований на власників сайтів, тобто тих хто до цих сео-фахівцям і звертається. Кому цікаво можете почитати про відмінності від сеопульта на форумі.

Що ще вміє WebEffector

Складання семантичного ядра. Успішне просування сайту багато в чому залежить від правильного складання семантичного ядра ( список запитів, по яких просувається сайт). Для тих, хто в цьому не особливо розбирається вебэффектор складе ядро автоматично.
Оцінка трафіку. Приємно здивувала така опція, як оцінка передбачуваного трафіку, тобто вебэффектор не просто закупить для вас посилання, але і дасть досить точний прогноз, щодо можливих переходів з пошукових систем, просуваються запитам.
Релевантні запити і підбір асоціацій. Система не тільки відсіє запити, які не є релевантними для сайту, але і допоможе підібрати різні асоціації в ключах, які допоможуть вибрати з пошуковиків максимум відвідувачів вашої ніші.
Купівля та зняття посилань. WebEffector самостійно закупить необхідні посилання зі своєї білої бази, зібраної з майданчиків, що беруть участь в різних посилальних біржах. Всі сторінки перед покупкою перевіряються на індексацію в Яндексі, тому посилання розміщуються тільки на проіндексованих сторінках. Після кожного апдейта вебэффектор сам перевірить ще раз індексацію сторінок на яких куплені посилання. Якщо сторінки випали з індексу, то посилання будуть автоматично зняті, ну а якщо сторінки масово випали з донора, то він відправляється в блек-лист. Якщо посилання не проиндексировалась протягом 30 днів, то вона буде автоматично знято. Своєчасне зняття «непрацюючих на просування» посилань дозволяє економити значну частину бюджету.
Ну а те, що на даний момент через вебэффектор вже куплено більше 5.5 млн. посилань про щось та говорить.

Докладний звіт по видатках. Не зайвим буде згадати і те, що вебэффектор використовує спеціальну схему розподілу бюджету:
— Бюджет на посилання розбивається на дві частини: 80 % і 20 %. Перша частина плавно розкуповується протягом першого місяця. Кількість посилань, що купуються в день на домен, визначається автоматично таким чином, щоб уникнути санкцій за посилальний вибух. Користувач може збільшити ліміт закупівлі або зменшити його — наприклад, при просуванні сайту в інших системах.
— Після 30 днів просування, якщо запит не знаходиться в заданому топі, ВебЭффектор збільшує витрату до 100 %. Якщо запит в топі, то витрата фіксується і включається режим підтримки позицій (знімання випали з індексу посилань з докупкі на їх місце нових).
— Після 60 днів просування, якщо запит не в топі, ВебЭффектор може перекинути зекономлені 20 % від успішно виведених запитів на просування необхідних слів.
Подібна схема розподілу бюджету дозволяє, не збільшуючи загальний бюджет кампанії, оптимально розподіляти кошти між запитами в рамках кампанії.
Комісія ВебЭффектора становить 10 % і додана до вартості посилань.
Плюс до тому, вебэффектор, на підставі аналізу сайтів конкурентів, порахує вам приблизну вартість виведення в тому, на яку можна сміливо орієнтуватися.

Аналіз позицій. Ну і природно з моменту запуску компанії, буде здійснюватися щоденний моніторинг своїх позицій в Яндексі, Гуглі, Рамблері і Mail.ru. При бажанні можна потім і подивитися на графіку, як вони змінювалися з часом.

Так що якщо ви хочете заощадити гроші на послугах сео-спеців, то WebEffector вам у цьому допоможе.

Що до мене, то я вже закинув на вебэффектор трохи грошенят, хочу протестувати просування однієї внутрішньої сторінки. Про результати думаю відпишу через місяць.

Схожі записи

  • 5 крутих в світі SEO-студій
  • Створення та просування сайтів
  • Нинішні реалії в просуванні сайтів
  • Просування сайту своїми силами – це реально
  • ROOKEE від Ingate — просування сайту чужими руками.
  • Просування по трафіку
  • Просування сайту або контекстна реклама?