На моєму блозі вже проскакувало кілька статей про один досить корисний сервіс для нарощування, всіма улюбленого пузіка — числа передплатників. Тут всі зрозуміли, що стаття буде про friendfeed. Для тих, хто ще не в курсі — читаємо статтю про те як зробити 100 передплатників за 1 день! Так от той, хто вже трохи попрацював з цим сервісом, думаю зрозумів що за стільки передплатників можна робити тільки в найперші дні.

1. А може скриптик нам допоможе? Може і допоможе, тільки я багато разів зустрічав на цьому сервісі акаунти 50000 підписок і тільки 500-700 відповідних підписок. Ось така виходить ефективність. Причому кількість підписок після такого прогону (треба буде пошукати скриптик, так для загального розвитку ? ) буде танути з кожним днем, тому багато користувачів з часом починають виправляти свої підписні листи і таких (50000/500) видаляють в першу чергу. Чому? Та тому що самі розумієте — наскільки реально такий цінний ресурс, якщо таке співвідношення.

2. Зустрічаються і такі співвідношення як 100/500. Тобто на нього підписано 500 а він підписаний на 100. Як таке виходить? Та дуже просто, справа в тому, що ще з тиждень тому співвідношення було не 100/500, а скажімо 1000/500 і чоловічок просто повидаляв зайвих. Тобто в очах інших можна випендритися — який я крутий….

3. Особисто я прагну, щоб мій фід виглядав максимально наближеним до співвідношенню 1/1. Тобто кількість тих, на кого я підписаний, трохи більше, або дорівнює кількості тих, хто підписався на мене. Досягається таке співвідношення дуже і дуже просто — я даю два тижні термін, тим на кого я підписався нещодавно, щоб вони відповіли мені взаємністю — після чого, самі розумієте, що роблю — немає взаємності, значить тю-тю. Після чого шукаємо нових…

Тепер про менше витрат — більше результату. Особисто я заходжу в FriendFeed, раз в тиждень — підписатися на тих, хто вже підписався на мене ( People i’m not subscribed to). Ну і приблизно раз у два тижні витрачаю півгодини на те, щоб додати нові підписки, після чого чекаю ответок. Як бачите часу багато і не потрібно. Причому, коли робиш підписки, то краще шукати діючих користувачів FriendFeed, а не тих, хто на нього вже забив ? . Як я їх шукаю? Та дуже просто — відкриваю випадкових людей і підписуюсь на останніх 5 осіб, які підписалися на них, після чого переходжу на інший аккаунт і так далі. Відсоток зворотних підписок при такому методі, досить високий. Після чого видаляю тих, хто не відповів мені взаємністю, ну або особливо обдарованих, про яких написано в пункті 2.

А може, взяти та перевірити ефективність такої методи, та наздогнати число передплатників до нового року, скажімо до 1000 чоловік? Ну а ви ще не забили на FriendFeed?

Схожі записи

  • 100 передплатників за 1 день!
  • Халява скінчилася, FriendFeed помер?!