Сьогодні згадав, що обіцяв продовжити темку про копіюванні матеріалів, ну і написати такий собі екстремальний спосіб боротьби з крадіжкою контенту. Викладаю вам як ідею, використовувати її чи ні, вирішувати вам самим. Суть способу зводиться до одного слова — ПІДСТАВА!

Так, так вона рідненька! Зовсім вже жорстокий прикол, якщо вам хтось підкине в кишеньку пакетик з наркотою і стуканет куди треба, головний біль буде забезпечена, це вже точно. Можливо, вдасться дізнатися не тільки те, що таке матрац, але і нари ? Ну да ладно, повернемося в онлайн. Автоблоги тирять з сайтів матеріали, в моєму випадку це була цілком стаття з RSS, плюс посилання автоматом ставилися в редирект.

Що робимо?

Закидаємо в рідер статті, від яких можна нарватися на санкції від пошукових систем, або чого ще гірше — потрапити в поле зору спецслужб. Якщо орієнтуватися на спецслужби, то це може бути стаття екстремістського змісту з якими-небудь закликами. Грабер все з’їсть і опублікує цю справу на автоблоге, після чого вичікуємо паузу, щоб стаття завалилася іншими і стукаємо куди треба, що ось мовляв в мережі розвелося блогів, що закликає до повалення, терактів, насильства і т. д. ?

І нехай потім власник доводить, що це гребаной грабер стырил чого не потрібно. Головне в такій підставі, все зробити чітко, щоб стаття потрапила куди треба, ну і ясна річ пошуковики тут йдуть лісом і в справі не беруть участь. Як це зробити — вже справа техніки. Питання стоїть?

Все наше життя — гра! Кому потрібні ігрові гроші в wow тупають на gamesgold.ru. Тільки сильно не захоплюйтеся, ігри іграми, а реальність реальністю. Так і у випадку з крадіжками статей із сайту, краще обійтися без крові, принаймні у мене навіть жодного разу не доходило до абузы в хостинг.

Схожі записи

  • Копіювання матеріалів — на жаль реальність!
  • Як боротися з крадіжкою контенту
  • Яндекс почав боротися з плагіатом. Хотіли як краще, а вийшло як завжди
  • Яндекс закликає стукати на плагіат
  • Як економити час, поради блогеру.
  • Блогери – 5-ий влада: міф чи реальність?
  • Як відпочиваєте блогери?