Вчора зловив себе на думці, що зовсім забув про освітлення моїх результатів інвестування в ПАММ рахунки. Давайте пропустимо звіт за грудень і відразу підведемо підсумки інвестицій в памм-рахунки за 2013-й рік. За грудень все одно нічим хвалитися ? — це другий грудень у моїй практиці який спрацьований в мінус, нехай і зовсім невеликий, всього -0,55%.

Для того, щоб не виникало плутанини я очистив результати інвестицій у форекс від моєї особистої торгівлі і в наведених цифрах показані підсумки чисто по інвестування в ПАММ рахунки. 2013-й рік був непростий, були жахливі падіння (березень цілих -9,62%) і запаморочливі злети (липень +33,22%). Було все і гіркоту розчарування, що переходить в бажання все кинути і казкова ейфорія, після якої здавалося що можна заробити і 200% річних. Як би там не було, а інвестування в ПАММ рахунку принесло +82,37% річних або трохи більше 5900$ чистого прибутку.

На момент написання статті мій експеримент щодо інвестування в памм-рахунки триває вже 33 місяці. Шкодую що я коли почав його? Зрозуміло не шкодую, тому що результати говорять самі за себе.

Інвестування в ПАММ рахунки

Для більшої наочності викладаю графік потижневої прибутковості інвестиції в памм

Як видно з графіка майже 4 місяці цього року було своєрідне топтання на місці. Як тільки прибутковість доходила до 10% я отримував черговий удар і процес відновлення починався знову. Але в тому і полягає принадність навчання, що як би не було важко ми напрацьовуємо досвід, що допомагає нам у майбутньому. Помилки були враховані і процес пішов набагато приємніше. Шкода що так і не вдалося взяти планку в 100% прибутковості, адже вона була так близька ?

Трохи по інвестуванню в pamm-рахунки за 2013-й у цифрах:

 • — в портфель входило 52 памм-рахунки і 7 індексів;
 • — на 1 січня 2013 року розмір інвестицій в памм становив 5724$;
 • — максимальний розмір інвестиційного портфеля — 11780$;
 • — максимально в портфель входило (за один тиждень) 16 рахунків і 3 індексу
 • мінімально портфель складався з 7 памм-рахунків

Інвестування в ПАММ рахунки в 2014-му році, що нового?

1. Стартую з набагато меншою суми, всього в 6745$. На жаль, виникла необхідність виведення майже половини портфеля, вдаватися в подробиці не буду, просто є те, що є.

2. Розширення списку інвестиційних компаній. 2013-й рік пройшов під знаком FX-Trend — саме в цю компанію були вкладені всі мої кошти. Але в цьому році подібної картини вже не буде, бо половину портфеля вирішено було розмістити в Panteon Finance. У першу чергу тому, що хочу розширити список памм-рахунків за рахунок вкладень у керуючих Пантеону, ну а по-друге тому, що з особистого кабінету Пантеону доступно інвестування в ПАММ рахунки не тільки цієї компанії але fx-trend і forex4you. Це дозволяє більш гнучко перекидати кошти без зайвої комісії.

План дохідності інвестування в Памм на 2014-й рік — 100%. Наскільки мені вдасться наблизиться до цієї цифри покаже час.

Вдалих інвестицій!

Схожі записи

 • Підсумки інвестицій в ПАММ за лютий: +6,48% (437$)
 • Результати інвестицій в ПАММ за січень: +11,62% (794$)
 • Чи можна заробити на памм рахунки. Якщо так, то як?
 • Заробіток на памм рахунки в листопаді склав +2,2% (195$).
 • Особисте інвестування в памм-рахунки. Жовтень приніс 5,27% (556$)
 • Памм-рахунки. Інвестований портфель приніс у вересні +7,29% (678$)
 • Довірче інвестування в серпні принесло 8,67% (919$)