Подумати тільки, вже півроку у мене на компі лежить скрипт Htracer і я все так і не зміг його толком протестувати, а все тому що занадто багато всяких пропозицій: а протестуйте нас, а спробуйте попрацювати з нами, а може спробуєте ось цю програму? ? А тут ще ремонт вдома, ось так і живемо, ніби і можливостей багато, але все якось ручки не доходять. Ну а так як зволікати далі немає сенсу, то відкинув все намічене і днями зайнявся цим скриптиком, вирішивши провести маленький экспериментик на одному зі своїх блогів, щоб на власні очі переконатися в корисності або марності оного.

Відразу скажу, що однозначних відгуків з цього скрипта в інтернеті ви не знайдете, комусь подобається, хтось рішуче проти. Хоча більша частина негативних відгуків ставилася до минулих версій сценарію, деякі хостинги навіть блокували за його використання, так як він серйозно вантажив систему. Мабуть це був один з головних моментів проти його використання. Але хостингу хостинг ворожнечу. Що стосується нової версії скрипта, то відгуків про те що він уповільнює роботу сайту потрапляло на очі досить мало. Але, що тут ходити навколо, вирішив сам перевірити і поліз в мануальчик по установці.

Треба відзначити, що на wordpress скрипт встановлюється як звичайний плагін, а я то думав, що доведеться копатися в коді і «хімічити» на хостингу. Так як Ви всі великі хлопчики і дівчатка, то не буду пояснювати як встановлюється і активується плагін в вордпресе, тим більше що детальний мануальчик є в самому скрипті, так і на сайті http://htracer.ru/ завжди зможете пройтися по FAQ і статтями. В крайньому випадку, валимо безпосередньо до автора Андрію Білоусов і довбаємо його питаннями

Можливостей у скрипта багато, але вирішено було скористатися поки лише деякі:

Не став навіть використовувати вставку контекстних посилань, тому на досліджуваному сайті внутрішня перелінковка на хорошому рівні, звик все робити відразу при публікації, так і кількість статей поки що не дуже велике.

Опцію «Додати список посилань в кінець тексту поста» довелося скасувати, хоча саме це мені й було потрібно. Справа в тому, що після тексту та початком посилань став з’являтися занадто великий зазор, ну а так як лінь було шукати причину (краще при зустрічі запитаю у розробника) то просто вирішив вставити на це місце хмара у вигляді списку посилань. Для цього переходимо в адмінку плагіна у вкладку «Хмара» і в графі «стиль» ставимо UL або OL, тут вже в залежність від того, який список вам подобається.
Потім в потрібному місці шаблону вставив <”?php the_keys_cloud(); ?«> (тільки без лапок) і справа пішла.

Скрипт почав повільно збирати пошукові запити, можна було експортувати їх з облікового запису Google, але лінь матушка не дозволила це зробити, так що пустив справу на самоплив і зайшов через кілька днів перевірити, як у нас справи.

Збільшеного навантаження на сервер не помітив, та при 50 сторінках блогу, не думаю що має бути зростання. Інша справа, якщо у вас інтернет-магазин на 1000 сторінок. А ось що стосується виведення блоку посилань, то щось мені не сподобалося і далі довелося влаштовувати собі маленький FAQ. А не сподобалося ось що:

Рішення знайшлося вже через п’ять хвилин, включив деякі галочки у фільтрах, а заодно в адмінці htraker прогулявся в розділі «Ключі» де познімав галочки з подібних виразів. При необхідності можна самому задати ключові фрази для сторінок. Минуло ще кілька днів, ситуація виправилася, скриптик додав нові НЧ-ключі і тепер все виглядає куди краще:

Зазначу, що скрипт набрав за тиждень досить читабельні НЧ-запити, так що в цьому плані робота мені подобається. Та й взагалі приємно, коли хтось робить роботу за тебе. Не треба вишукувати в вордстаті або бази Пастухова.

Говорити про якісь результати поки що рано, адже скрипт працює лише тиждень, але те, що намітилося зростання кількості переглядів це факт. В цілому сам скриптик мені припав до душі саме тим, що дозволяє заощадити купу часу.

Варто Htraker своїх грошей?

Нагадаю, що на даний момент це задоволення коштує 195 wmz, сума досить пристойна, звідси і виникають питання чи варто купувати? Якщо Ви ведете всього один блог, то я б використав ці 195 доларів на розвиток сайту, а не на покупку скрипта. ІМХО — купувати не варто, коли ви робите занадто мало рухів в мережі (сайти). Інша справа, коли число Ваших проектів зростає, то тут скрипт однозначно здатний заощадити вам пристойно часу. Тим більше що купуючи ліцензію на htraker, ви можете встановити його на всі свої сайти, а не лише на один, це безсумнівний плюс. Якщо Ваш сайт налічує п’ять сотень статей, а про внутрішню перелінковку ви дізналися тільки зараз ? то в цьому випадку скрипт буде вельми корисний і заощадить вам купу часу і енергії.

Я вже писав, що з біса приємно, коли хтось виконує твою роботу, дозволяючи тобі сконцентруватися чомусь іншому. Тому і з’явилися такі системи як Seopult, Webeffector, Руки і так далі. Ну а про всякі хрумеры, закладочники, граберы та інше, взагалі мовчу — ніхто не стане говорити що вони не потрібні. Та дещо коштує досить дорого, але воно того варто. Це ті «примочки», які роблять життя вебмастера і сеошника набагато приємніше.

У цьому контексті і варто відноситься до Htracer. Якщо бачите, що він заощадить вам сили і час, то можна думати про покупку. Ну а якщо, на даному етапі розвитку, ви всі здатні зробити самостійно, то чому б не продовжувати в тому ж дусі. Всьому свій час. Якщо раніше я готовий був удавиться за кожен бакс ? , то зараз з легкістю можу викинути сотню на навчання Adsense або якусь дійсно потрібну мені програму.

Якщо ви використовуєте або використовували даний скрипт, буду вдячний за коментар.

Схожі записи

  • Представлена нова версія Photoshop. Основні нововведення
  • Програми для перевірки на плагіат
  • Human Emulator — ще одна прога в скарбничку. До неї б ще знань і досвіду.
  • Get-Click проти Ladycash, хто кого?
  • Продовжуємо експеримент з профілями трастових сайтів.
  • Експеримент з прогоном за профілями трастових сайтів. Працює?
  • Підсумки інвестування в памм-рахунки Fx-trend за червень -6%.