Багато, хто займається просуванням сайту, задаються таким питанням. Точно на це питання не відповість ніхто, вам слід зрозуміти, що пройде мінімум два або три місяці, перед тим, як ваш сайт буде серед перших у списках, що видаються пошуковими системами. Такі терміни іноді не задовольняють замовників. Але тут треба усвідомити, що просування сайту залежить не тільки від фахівців-оптимізаторів, але і від пошукових систем, так як довіра віддається тим пошуковикам, які видають більш підходящу і точну інформацію на заданий запит. Причому, пошукові системи змушені постійно вдосконалюватися, так як в мережі багато оптимізаторів, які намагаються «обдурити» систему пошуку, обдурити її, для просування інших сайтів.

Наприклад, у пошуковій системі «Яндекс» нещодавно відбулися деякі зміни, в результаті збільшилася час розкручування сайтів за 1,5 місяця до 3 – 4 місяців. Це сталося через необхідність SEO-оптимізаторів пристосуватися до нововведень.
Терміни просування сайту в пошукових системах залежать від своєрідності та оригінальності сайту. Зрозуміло, що чим більше сайтів-конкурентів в мережі у вашого ресурсу, тим складніше буде його розкрутити. Скажімо, якщо ваш інтернет магазин просуває запит купити парфуми Kilian, то конкуренція досить пристойна, адже марка досить відома. Це відразу слід врахувати при початку просування і не розраховувати на топ за 2 місяці. Незважаючи на це, сайт з досить вузькою тематикою з допомогою певного набору окремих ключових слів, можливо вивести на перші рядки в списках, що видаються пошуковими системами, за досить короткий час. З різних джерел: середній термін такого просування сайту приблизно дорівнює 1 – 6 місяців.

Виникає питання, що може відбуватися за такий час? Після того, як ви підпишете договір з фахівцями з просування сайту в мережі, вони починають перевірку вашого сайту, розглядають специфіку і тематику ресурсу, визначають, які сайти конкурують з вашим, оцінюють рівень відвідуваності вашого сайту. Далі складається список ключевіков, які будуть впливати на пошукове просування сайту. Слід створити і постійно наповнювати базу посилань, щоб підняти авторитет сайту. Тут уже швидкість просування ресурсу залежить від самої пошукової системи, а точніше від оновлень її індексної бази.

Існує ймовірність, що після всіх пророблених операцій з просування вашого ресурсу, сайт не піднявся в списках. Тоді, якщо ви використовували чесні принципи і методи розкрутки сайту, слід почекати оновлень, а також редагувати і поліпшити методи роботи. Якщо робота виконана відповідально і якісно, ваш сайт придбає першість у списках результатів, що видаються пошуковими на певні запити потенційних клієнтів.

Схожі записи

  • 5 крутих в світі SEO-студій
  • Створення та просування сайтів
  • Нинішні реалії в просуванні сайтів
  • Просування сайту своїми силами – це реально
  • ROOKEE від Ingate — просування сайту чужими руками.
  • Просування по трафіку
  • Просування сайту або контекстна реклама?