Біржа копірайтингу

Настав час продовжити розпочату тему про заробіток на біржах копірайтерів. Точніше сказати, ми ще тільки розглянули що таке копірайтинг. Для тих, хто ще не в курсі — прочитайте «Що таке копірайтинг?«. Простими словами, копірайтинг — це написання статей на замовлення, на продаж. Тобто ви пишіть, у вас купують, ви отримуєте гроші.

Стаття — купівля — гроші! Така ось проста схема. Природно, що так як самостійно шукати замовників або покупців, справа досить легка, так і трудомістке, і стали з’являтися, як гриби після дощу, спеціальні сервіси — біржі копірайтингу. Їх існування значно полегшує як продаж, так і купівлю статей. Біржа копірайтингу просто виступає в ролі посередника між бажають продати свої статті і тими, хто не проти придбати готові статті, або зробити замовлення на написання певних статей.

Потрібні біржі копірайтингу? Відповідь однозначна — звичайно так! А знаєте чому, та хоча б тому, що свої перші гроші я заробив на одній з бірж копірайтингу.

Моя перша біржа копірайтингу

Textsale. Ось саме на цій біржі я заробив свої перші гроші, які потім пустив на створення сайтів. Вже не пам’ятаю скільки я тоді продав статей, десь з десяток, деякі були куплені майже відразу, деякі через час. Одним словом, якщо у вас є бажання і трохи уміння писати статті, то я скажу одне — чому б вам трохи не заробити? Як це зробити?

Для початку потрібно зареєструватися на TextSale, без цього ніяк. А далі залишається лише писати статті на різні теми і додавати їх в систему. Ціну по-початку раджу не загинати а ставити середню по системі, якщо не розкуповують — потроху знижуйте.

Адвего — друга з бірж копірайтерів з якої я почав працювати і хочу сказати, що адвего все більше і більше мене радує. Хоча є звичайно деякі моменти, які для мене, як оптимізатора не дуже зручні, але це дрібниці. Зараз Адвего міцно потіснила багато подібні їй системи та я її ставлю на міцне друге місце після ТексСейл.

На всіх біржах копірайтерів, як правило ведуться рейтинги копірайтерів, і чим вище буде ваш рейтинг, тим більш високу ціну за статті можна буде запитувати. Робота копірайтера високого рівня буде коштувати близько 7-10$ за 1000 знаків. Тобто стаття на один аркуш у Word, складається скажімо з 4 тис. символів потягне на 30$. Погодьтеся, непоганий заробіток, тим більше що хороший «майстер пера» може написати таких статей 3, 5, а може і того більше за день.

Головна вимога, що пред’являється до всіх статей на біржах копірайтерів — це унікальність. Для визначення унікальності є спеціальні сервіси, так що халява не пройде! :)). В наступних статтях про заробіток копірайтингом, ми докладно зупинимося на таких сервісах. Не буду поки давати посилання на інші біржі, так як волію писати про тих сервісах де зареєстрований сам. Втім я пробував продавати статті ще на двох біржах копірайтингу, але їх рівень поки що не дотягує до textsale.

Трохи забігаючи вперед, відповім на питання, про те, скільки можна заробити на біржі копірайтингу? Все залежить тільки від вас. Навіть якщо продавати, скажімо по одній статті, за дуже смішну ціну 3$, то за місяць вже набіжить близько 100 вічнозелених. Ну а якщо більше, то самі розумієте… Під лежачий камінь вода не тече… Треба пробувати, може саме цей спосіб заробітку в мережі, принесе вам хороший дохід.

Contentmonster — ще одна з бірж, яка мені припала до душі, причому більше як замовнику статей. Минув час, мій рівень став зовсім іншим і замість того, щоб писати статті для інших волію їх купувати. Найбільше купувати я люблю як раз на контентмонстре, тому що рівень копірайтеров там дуже високий. Більш докладно про цю біржу копірайтерів писалося тут, читайте і пробуйте. Замовникам рекомендую однозначно.

Додано 30.03.2011 року. Більш детально про заробіток копірайтерів ви можете прочитати в статті як копірайтери гребуть гроші лопатою, а також про шокуючий заробіток копірайтерів. до речі один з моїх копірайтерів на текстсейле вже заробив понад 8000$.

Нове поповнення в списку протестованих бірж для копірайтерів. Більш детально про My-Publicacion написав тут, там же і приклади деяких завдань від рекламодавців. До речі, тут є така корисна фішка як моніторинг фріланс бірж. Налаштував собі пошук і отримуєш все потрібно в одному флаконі, тобто одному місці ? Пробуйте, хто знає, може бути саме на цій біржі статей ви зустрінете якогось солідного замовника і будете працювати з ним тривалий час:)

Схожі записи

  • Шокуючий заробіток копірайтерів.
  • Заробіток в мережі: створення унікального контенту
  • Купити статтю? Ідіть на Paytext.ru
  • Заробіток на статтях
  • Яку біржу копірайтерів вибрати?
  • Копірайтинг — робота, заробіток, покликання…
  • My-publication — ще одна професійна біржа копірайтерів!