Зараз в мережі нікого не здивуєш, крадіжкою вебмані, паролі до поштових скриньок, зломом блогів і т. д. на Жаль це така ж реальність, як і крадіжка контенту, зняття посилань, смерть партнерок і інші радощі вебмайстрів. Сьогодні мені б хотілося продовжити рубрику безпеки і чиркнути пару рядків про e-mail безпека. Зовсім не рідкість, коли хтось прокинувшись, і вирішивши перевірити, не написав чи хто-небудь з друзів що-небудь цікаве на пошту, стикався з такою проблемою : а пошти власне вже і немає. Точніше є, то вона є, але вам не належить. Добрі люди постаралися і повели улюблений аккаунт. І добре, якщо цей e-mail не настільки важливий для вас, а от якщо на ньому зав’язане просування сайту, реєстрація в біржах і партнерках, тоді це проблема і дуже суттєва.
Так як же уникнути подібного, і знову не потрапити в халепу? Існує безліч способів, як убезпечити себе і свою пошту від подібного варварства.

Самий надійний спосіб це взагалі не мати пошти. ? І жити собі спокійно і горя не знати. Але, на жаль, у наш час інформаційних технологій, швидше за все вас такий варіант не влаштує. Ну що ж, будемо думати як себе убезпечити.

Отже, перший спосіб відноситься до категорії пильності. А якщо висловлюватися простіше, то нікому не повідомляйте свій логін і пароль і тримайте їх в найсуворішому секреті. Особливо остерігайтеся добрих дядьків з нібито техпідтримки улюбленого сайту або для підтвердження успішної реєстрації. За статистикою на такий спосіб «викрадення» трапляються 75% дівчат, і про жах до 35% чоловіків. Також можна порекомендувати не розголошувати особисту інформацію першому зустрічному знайомому постучавшегося вам в аську і запропонував непоганий заробіток для початківців, до речі можна глянути тут, ну або ще що-небудь отаке. Так як вивідавши у вас потрібну інформацію вони з легкістю зможуть використовувати її у своїх корисливих цілях, наприклад, відповісти на запитання від вашої пошти, і отримати, в кінцевому рахунку, до неї повний доступ.

Другий спосіб. Намагайтеся придумати як можна більш складний пароль, так як розмір пароля прямо пропорційний вашої безпеки. Існує ряд програм, звані брутфорс програми для перебору різних комбінацій символів. Слава Богу, що багато популярні поштові сервери мають захист від таких програм, але технології весь час удосконалюються, тому краще підстрахуватися.

Третій спосіб. Це, як ні дивно хороша антивірусна програма на вашому комп’ютері з актуальними базами даних. Де тут зв’язок? Справа в тому, що логін і пароль від вашої пошти можуть передати злобному хакеру так звані трояни, які можуть потрапити на комп’ютер або через флешку, або через інтернет. Також хороший антивірус убезпечить вас від спаму і перевірить на наявність вірусів в надісланих вам повідомленнях.
Ну і наостанок, хотілося б відзначити, що навіть при 100%-ной пильності, надійному пароль і якісному антивірусному забезпеченні, ймовірність того що у вас відведуть улюблений акк зберігається. Так як існує ще дуже велика кількість способів від вас незалежних по викраденню пошти. Так що будемо як завжди вірити і сподіватися на краще.

Найцікавіше, що до мене прийшла пропозиція від одного хакера, по навчанню техніці злому. Може це, підвищити свій рівень? Адже щоб знати як захищатися не завадить і розуміння того, як злом відбувається. Втім, кожному своє.

Схожі записи

  • Спасибі хакеру за дешеві уроки.
  • Впровадження шкідливого коду або як на мене хотіли підняти ТИЦ
  • 10 міфів про захищеності вашого комп’ютера від злому.
  • Система безпеки від комп’ютерних загроз
  • Злом в Контакті, робимо висновки.
  • Подивимося, послухаємо…
  • Шпигунські ігри