Впевнений, що ви вже не раз чули про якийсь кіберсквотинг, ну і назва придумано для тих хто барыжничает доменами. Але що поробиш, не ми придумали і міняти його не будемо.
Кіберсквотинг (cybersquatting) — один з досить поширених способів заробітку грошей в Інтернеті і треба зазначити, що при гарній і правильної організації кіберсквотинг може бути дуже і дуже прибутковим. Судіть самі, куплений домен одного разу за 10 баксів через якийсь час може піти з молотка за суму в 1000 раз, а то і більше перевищує початкову. Ну так як ви зрозуміли що кіберсквотинг це перепродаж «солодких» доменів з гарним наваром. Ніхто, займається продажем доменів не стане реєструвати домени типу 1u2b34.ru — ну який в ньому сенс? Правильно — ніякого. А от якщо б ви купили домен seo.com або скажімо forex.ru, то Вам вже можна було б відійти на спокій і витрачати отримані за продаж домену грошики. Десь я читав про те, що домен vodka.com (не самий дорогою до речі ? ) був проданий за 3 млн. баксів, яке, а? І це лише один з прикладів того, наскільки може бути вигідно заняття кіберсквоттінгом.

У Мережі можна знайти багато місць, де можна придбати доменні імена, які ви вважаєте недооціненими, а потім продати їх. Причина успіху бізнесу з продажу доменних імен в тому, що він має дуже низький ризик, порівняно з іншими видами бізнесу в інтернеті. Однак, при купівлі доменного імені, потрібно переконатися, що у нього є необхідний потенціал для перепродажу, і ви зможете продати його з прибутком. Хоча, дуже рідко трапляються імена, які було б проблематично продати.

Будь-яка людина може отримати своє власне доменне ім’я, тому що ціни на них низькі і доступні. Багато людей купують доменні імена, але з багатьох причин не користуються ними. Завжди можна домовитися і купити їх, а потім перепродати, отримавши непоганий прибуток. Крім того, багато імена реєструються терміном на один рік і, якщо власник не продовжить їх реєстрацію, то ім’я виставляється на продаж. Тисячі і тисячі доменів надходять у продаж щодня і багато з них здатні згенерувати для вас гарний прибуток.
Доменні імена отримують свою якість на основі ключових слів, використовуваних для їх розширення.

Розглянемо декілька порад, потрібних при купівлі домену.

• Завжди залишайтеся анонімним, так як ціна може залежати від ваших переговорів. Якщо продавець буде знати, хто ви, то може просто збільшити ціну або навпаки, відмовитися від торгівлі з вами.
• Ніколи не кажіть продавцю, що ви використовуєте домен для бізнес-сайту. Якщо вони дізнаються, що ви використовуєте домен для маркетингового сайту, ціна, швидше за все, підніметься.
• Ніколи не розкривайте особисту інформацію продавця. Якщо ви її відкриєте для продавця, то вона стане доступна буквально всьому Інтернету.

Парковка доменних імен.

Якщо ви вже придбали кілька доменних імен і тимчасово припаркували їх, тобто способи, щоб заробити трохи додаткових грошей з них в цей період. Є спеціальні програми для припаркованих сценаріїв, за допомогою яких ви можете миттєво створювати сайт в певній ніші, який буде автоматично заповнюватися статтями та відео контентом, пов’язаним з вашими ключовими словами. Іншими словами авто блозі або на авто сайті. Цей сценарій також включає в себе ваш Google AdSense і ідентифікатори партнерки від Amazon, тобто ви отримуєте спосіб створити певний пасивний дохід. Це один з додаткових способів заробітку на доменних іменах.

Таким чином, ви можете бачити, що спекуляція на доменне ім’я має величезний потенціал для підприємця, який володіє гострим оком при визначенні якісного назви сайту. Якщо ви можете знайти хороші домени за ціною нижче ринкової вартості, то у вас є хороший шанс заробити пристойний прибуток на їх перепродажах.

Хтось вже пробував себе в ролі кіберсквоттера? Якщо є якийсь досвід, то вже дайте пару порад для новачків.

Схожі записи

  • Скільки заробляють на youtube (youtube). Ви будете в шоці
  • Чи можна заробити на реєстраціях? І чи варто?
  • Заробіток в мережі: чи реально це?
  • Володієш мовами? Так заробляй на послуги з перекладу текстів.
  • Заробляємо на азарті з допомогою партнерської програми AzartCash
  • Заробіток на форекс. Від ризикованих до безризикових способів заробітку на форексі.
  • Біржа динамічних ставок Futuriti — для кого заробіток, а кому й просто адреналін 🙂