Як ви думаєте, хто більше в мережі займається веденням СЕО блогів, чоловіки чи жінки? Відповідь я думаю у більшості буде правильним. Ну не пре наших милих дам на ведення блогів такої тематики. Ось не так давно соціальна мережа toodoo спільно з SEOnews провели дослідження даного сегмента блогосфери (SEO). Деякі дані дуже цікаві.

Так от, середній вік блогерів, які ведуть блоги SEO тематики дорівнює 26 років. Може бути розробка сайтів приваблює перш за все молодих душею і тілом? Жінок серед авторів, виявилося трохи більше 3%, хоча серед читачів блогів їх відсоток вище в три рази, тобто більше 9%. Ну і хочу навести список найбільш популярних сайтів у авторів ЅЕОблогов, і у тих, хто тільки є читачем таких блогів.

ТОП-10 сайтів у авторів. ТОП-10 сайтів у читачів.

1. maulnet.ru 1. maxsite.org

2. blog.dimok.ru 2. blogdimok.ru

3. blogseotext.ru 3. habrahabr.ru

4. toodoo.ru 4. blogbook.ru

5. maxsite.ru 5. maulnet.ru

6. habrahabr.ru 6. internetro.net

7. seobaby.ru 7. news2.ru

8. news2.ru 8. toodoo.ru

9. internetro.net 9. seonews.ru

10. blogbook.ru 10. smopro.ru

У дослідження потрапили понад 200 сайтів, які підпадають під визначення SEO блогу, а також користувальницькі профілі понад 1000 учасників соц.мережі toodoo. Хоча погодьтеся, і авторів блогів і просто читачів переваги виявилися дуже схожими. Та й що тут говорити я сам читаю більшість сайтів з вище наведених. Втім, думаю, що і ви також.

Що до мене, так на один «жіночий» сеоблог у підписці доводиться з десяток «чоловічих». Хоча стать тут роль відіграє мінімальну, головне щоб людина добре розбирався в цій темі. Останнім часом на багатьох сеошних блогах не сходить з порядку тема підняття ТИЦ, існує звичайно купа різних способів, якщо вже зовсім шкода грошенят, то тіц безкоштовно теж можна отримати. Але це потребує великих витрат часу і сил, але незважаючи на це розробка сайтів на даний момент це бистроразвівающийся тренд. Хоча ця тема не сходить тому, що вона безпосередньо впливає на розмір інтернет заробітку з блогів, адже чим більше пузомірки, тим дорожче можна продавати посилання, що багато хто і робить.
Для новачків рекомендую заглянути в статтю про популярні помилки в просуванні сайтів, не варто наступати на одні і ті ж граблі.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.