Багато новачків твердо переконані, що для успішної торгівлі на міжнародному валютному ринку Форекс абсолютно необхідна наявність досить потужного комп’ютера, оснащеного швидким процесором, великим об’ємом пам’яті і сучасною відеокартою. Хоча насправді стародавнього Пентиума-2 або йому подібного апарату починаючому спекулянту вистачить з головою, бо торгові сигнали Форекс споживають трохи системних ресурсів. І високошвидкісний безлімітний Інтернет також не є предметом першої необхідності – набагато більше, ніж швидкість, важлива надійність з’єднання з всесвітньою павутиною, адже краще повільна, але стабільна, ніж швидка, але з частими збоями зв’язок.

Тим не менш, трейдери, які отримують торгові сигнали форекс через Інтернет за допомогою старих машин, повинні віддавати собі звіт, що ймовірність поломки у бувалих комп’ютерів набагато вище, ніж у сучасних ноутбуків і стаціонарних ПК. Тому необхідно заздалегідь продумати і опробувати алгоритм дій на випадок раптового виходу апарату з ладу. Так, при наявності в квартирі декількох комп’ютерів бажано встановити торгові термінали на всі персоналки, щоб при поломці використовується для торгівлі ПК можна було швиденько пересісти за іншу машину і негайно продовжити роботу. Якщо є можливість, поставте торговий термінал сусідам, родичам або знайомим, що живуть неподалік, щоб в разі настання критичної ситуації якийсь вихід з положення можна було б відшукати. Звичайно, в цьому випадку подбайте і про те, щоб ваші паролі та інша важлива інформація не виявилися доступними стороннім особам, щоб вони не змогли використовувати ваші торгові сигнали форекс або вивести гроші з депозиту.

Комп’ютер, що використовується для торгів на Форексі, необхідно по максимуму захистити від вірусів, так і від родичів, які через незнання можуть знести торговий термінал або випадково нашкодити вам яким-небудь іншим способом. Пам’ятайте, що навіть якщо в комп’ютерному залізі або програмному забезпеченні нічого не поламається, однієї зайвої перезавантаження системи може виявитися більш ніж достатньо для того, щоб упустити гарний прибуток на Форексі. Трейдерам не рекомендується торгувати з мобільних пристроїв. Хоч це і здається більш зручним способом, проте мобільний трейдинг – не для новачків. Там доступні не всі торгові сигнали форекс http://www.alpari.ru/ru/analytics/technical_analysis/autochartist/. Навпаки, мають невеликий досвід роботи на валютній біржі торговцям бажано в перший час взагалі як можна рідше підходити до терміналу, вибравши відповідну торгову стратегію.

Схожі записи

  • Як вибрати брокера на ринку Форекс
  • Торгівля акціями на фондовому ринку
  • Форекс для новачків
  • Торгові роботи на Форекс — варто користуватися?
  • Торгівля на ринку Форекс
  • Що вибрати: заробіток в інтернеті або свій інтернет-бізнес?
  • Думки про потенціал заробітку