Саме так і сталося, панове. Уявляєте собі картину — приходжу я вчора вночі в 2 години з роботи, включаю комп — думаю пробегусь швидко за статтями, схаваю чого-небудь і в ліжечко. Відкриваю передплату і читаю ОЧМАНІЛУ СТАТТЮ ГАЛЬМА! «30 липня» — ну дуже раджу прочитати… А у статті 2 слова — Досліджував анабіоз. Я прямо на коня ледь не підсів — ну …. питається писати таке, краще взагалі не писати. Або він вирішив побити рекорд Спрута по самій небагатослівною статті «Якщо нічого писати в блог — …то нічого і не пишіть. Просто, правда?», не знаю… Звичайно блогер у якого тисяча передплатників може багато чого собі дозволити, але не до такої ж міри. НУ не знущайтеся над своїми читачами — від таких статей їх точно не додасться, а може якраз і навпаки. А як ви вважаєте?

Додано 28.02.2011 — Зараз, коли твіттер щільно ввійшов у наше життя, можу сказати, що подібні маленькі пости потрібно постити в нього, але ніяк не на блог. Тим більше, що яндекс зараз не дуже добре дивиться на сторінки, де дуже малий вміст контенту. Хоча не посперечаєшся, стислість — сестра таланту.

Вчора розібрався чому у мене глючить встановлення wordpress на блоги. Відповідь виявився донезмоги простий — мій провайдер запізнювався з оновленням DNS. Виходило, що на блозі можна було зайти з Росії та України, а ось від мене ніяк… Вирішив перевірити свою здогадку і зайшов на блог через проксі — точно, все йде, а безпосередньо — шишь. Ясно думаю почекаю день і впевнюся. Що власне і підтвердилося. Ех часу побільше, а так його страшенно не вистачає на ведення блогів, доводиться складати жорсткий план по написанню статей, коментування, просуванню і іншим принад блогінгу.

А ось чого я ще фанат, так це баньки — ну просто обожнюю парну, та з дубовим віником. Благо лазні москви знайти зараз зовсім не важко, якщо в одну обломалось, то завжди знайдеться хороша банька поблизу. Не блогом єдиним буде жити людина — робіть собі розвантажувальні дні.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.