Учора сталося те, що вебмастера чекали досить довго — апдейт PR. Треба сказати, що багато хто вже подумали, що google взагалі скасував цю пузомерку. Чи жарт, адже раніше аппы були приблизно 4 рази в році, а тут проміжок 300 днів. Та й сам апп викликав безліч питань з середовищі сеошників. Є певні мыслишки з приводу того, що нібито PR йде з запізненням приблизно на півроку. Тобто те, що ви робили з сайтами 4 місяць тому, не показується і ефект побачите вже на наступному аппе. Ага, якщо це так, то експериментів явно поменшати, аж надто великий проміжок, щоб можна було щось говорити конкретно.

Те, що вчора виклали ПР піврічної давності — це знак. Можливо, це відправна точка для нового алгоритму ПР. А може менш значуще — продовжувати приховувати ПР і показувати з затримкою. Поживемо — побачимо. Важливо в цьому плані те, що питання по ПР не похований Гуглом.

А ось ще одна думка з цього приводу:

Найімовірніше, google буде так і продовжувати апдейти з затримкою на півроку, т. к. це пояснює причину такого довгого апа.
Якщо раніше треба було потримати посилання в середньому 2-3 місяці, щоб досягти PR на нових сайтах, то зараз їх вже доведеться тримати 8-9 місяців. При цьому у гугла залишається дуже потужний фільтр («PR мінус 2»), для боротьби з продажними посиланнями, який діє незалежно від апів, тобто PR можуть скинути у будь-який момент.
Ну і напевно будуть трохи видозмінені стандартні доапы (пр на мордах дропов, наприклад, часто відновлюється/обнуляється в доапы).

Треба сказати, що певне зерно в цих міркуваннях є, звичайно, тим більше що по своїх сайтах спостерігаю щось подібне. Один старий сайт отримав з 0 — 2 ку PR, причому посилання на нього не купувалися, ну хіба що кілька з інших блогів проставив. Ще один блог з 0 отримав 2-ку, роботи на ньому теж не велися, тільки зробив вигляд, що живуть. На ці блоги я пишу 1-2 статті в місяць максимум. Багато закуплених пару місяців посилань на різні проекти, явно поки не зіграли своєї ролі, не здивуюсь якщо через місяць буде ще один апп, поживемо побачимо. В цілому загальна кількість одиниць PR на моїх блогах зросла, так що апп можна вважати позитивним ? Ну а як у вас справи?

На форумі у Мауле виходячи з результатів голосування позитивні зрушення спостерігаються у 57%, ніяких зрушень не спостерігається у третини блогерів і 10% відчули стусан під зад, що вилився в зниженні PR. Радує те, що число тих у кого зросла в 5 разів більше тих, у кого впало, а не навпаки ?

У будь-якому випадку, Гугл додав трохи новин і приводів для чесання мов, а тут ще і перестановка керівних крісел, на самому верху.
Нинішній директор Google Ерік Шмідт (Eric Schmidt) незабаром, а саме 4 квітня, покине свій пост. Після цього місце виконавчого директора займе Ларрі Пейдж (Larry Page), співзасновник компанії. Втім, перестановки мені якось не дуже цікаво, головне-це, щоб пошукові системи працювали чітко і дарували нам свій трафік. А з приводу пузомерок я вже давно намагаюся не морочитися, а основний упор робити на монетизацію трафіку, зокрема на адсенс, адже тут і коню зрозуміло, що торгівля посиланнями буде все більш ризикованою. Хоча, як би там не рекомендували для СДЛ не продавати посилання на сапі, вчора глянув, один мій сайтец (2/30) заробив мені вже більше 20к рубликів і це при тому, що більше 100 посилань з нього не продавалося. Але 1 PR в минулому аппе, з нього звичайно загубився, добре хоч не обнулили.

Днями пошерстил сайти одного свого знайомого, і треба ж виявив один адалт тематики з посещалкой в 15к. Так, така відвідуваність на сеоблогах не скоро буде, адже навіть апп PR не так радує око, як стрункі і апетитні форми ? Для тих, хто в темі ось адалт форум, там можна знайти купу всяких тонкощів по цьому виду заробітку.

Йде в гору.

Схожі записи

  • FAQ: Все про новий алгоритм Google – Hummingbird
  • Робота з Google Analytics, помилки, яких не варто допускати
  • Пошук в Google. Фішки які роблять його ефективніше.
  • Урок 16. SEO: ТИЦ і PR сайту — дізнатися, перевірити і підняти
  • Google після Пінгвіна. Індексація не піддається логіці.
  • Google Пінгвін — аналіз вижили і вироблення протиотрути.
  • Google Penguin (Пінгвін) — алгоритм викликає безсоння, нудоту і напади панічного страху.