Доброго часу доби, читачі upgoing.ru сьогодні хочу опублікувати лист одного з читачів, де він піднімає такий ось нагальне питання. А дійсно, для чого?
Ніколи раніше я не замислювався про це. Але ось, маючи три сайту, я задав собі питання – для чого мені потрібен сайт? Яку користь він мені в кінцевому підсумку принесе?
Знаєте, я знайшов відповідь. Цей відповідь був сформульований ще з самого початку, коли я тільки-тільки мріяв про власну інтернет-сторінку.

Ще тоді, кілька років тому, мені і в голову не могло прийти, що я встану на шлях веб-майстра. Захоплень як таких у мене було «море». Я сидів занадто багато в інтернеті, грав в різні онлайн іграшки, а про створення сайтів навіть не думав, тому що для мене це здавалося темним лісом. Але бажання було. Певний інтерес був присутній. І в кінцевому підсумку цей інтерес взяв гору.
В той час, я не знав про існування блогів, на яких, мені так популярно і розбірливо пояснять, поетапно, що і до чого. Сьогодні таких сайтів, форумів і блогів так багато, що не знаєш, що для себе почитати. Адже кожен ділиться своїм досвідом. Кожен розповідає про те, як починав. Іноді, навіть цікаво почитати про те, як той чи інший чоловік вирішив стати веб-майстром.

Так для чого мені сайт? Як би я відповів на це питання, якщо б мені його задала, наприклад, нова подружка, яка у результаті могла б стати моєю дівчиною. Як мені відповісти на це запитання, щоб вона не засміялася?

А адже насправді – це важливий момент. Саме з цього моменту починається серйозна життя будь-якого веб-майстра.
Насправді варіантів відповіді велика кількість, так як кожен переслідує свої цілі. Наприклад, в моєму понятті сайт – це якась інтернет імперія, яка розвивається тобою, наповнюється і вдосконалюється. Відповідно – приносить не малий дохід.
А для чого вам потрібен сайт? Спробуйте сформулювати для себе цю відповідь. Запишіть на аркуші паперу і зазубрите. Ну, а в майбутньому, коли вас запитають про це, Ви з упевненістю відповісте на це питання. А людина, що поставила питання, здивується від того, з якою впевненістю в себе і свої сили, ви відповіли.

Хороша така стаття, яка просто ставить все на свої місця. Не дивно, чому доводиться спостерігати так багато померлих блогів, просто їх творці не знайшли достатньо причин для продовження руху. Якщо мотивом був лише заробіток і сайт потрапив під АГС, або Google Penguin, то бажання розвивати сайт зникає досить швидко. Але якщо ви створювали сайт в першу чергу для душі, то жоден фільтр не зможе вас зупинити. Ось наприклад мій сайт про форексі потрапив під АГС, з-за того, що з нього почали нещадно тирити контекст, про що я писав тут, ну нічого, продовжую туди писати, може і не так часто, як хотілося б. Але блог живе, тому що ця тема мені цікава.

Одна з моїх перших статей як раз називалася «3 причини для створення блогу«, так от з моменту її написання минуло вже три роки, але нічого не змінилося, адже наші бажання змінюються не так швидко, як час.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.