Сьогодні ми поговоримо про те, як можна заробити в мережі, а це тема вічна, і не заросте до неї народна стежка. Отримувати дохід у мережі, так і в офлайні можна тисячами способів, так і видів бізнесу існує ніяк не менше. Повірте мені способів заробітку в мережі досить багато, не буду ставити за мету описати їх усі в цій статті, але лише дам напрямок, в якому можна йти, щоб заробити в мережі, собі на хліб з маслом, а може і на нове авто.

Для зручності зробимо маленьку разбивочку щодо способів заробітку в мережі на своїх сайтах і без них. Можна ще поділити на активний і пасивний спосіб заробітку, але це, мабуть зробимо трохи пізніше.

Як заробити в мережі сайтів:

Ну немає, припустимо, у вас досвіду, а може і бажання створювати свої сайти — не біда, до цього ви ще прийдете, так як найбільший дохід все-таки отримують саме вебмастера. ожество Але не поспішайте расстравиваться , адже існує багато способів мати свій додатковий заробіток в мережі і без свого сайту.

Копірайтинг — досить популярний спосіб заробітку в мережі, що представляє собою написання статей на замовлення. Суть проста, ви реєструєтеся на який-небудь біржі копірайтингу і або пишіть статті на замовлення, або просто пишете свої статті, з подальшим їх продажем. У міру зростання вашого урованя як копірайтера, ну і рейтингу в системі, до вас почнуть звертатися із замовленнями на пряму, можна буде писати статті для кількох сайтів отримуючи при цьому непоганий дохід. Наприклад, мені довелося писати статті для одного сайту в кількості 10-15 на місяць, отримуючи при цьому близько 200$. Не густо звичайно, але теж гроші. Зараз я відмовився від копірайтингу і пишу статті тільки на свої сайти.

Фріланс — виконання різної роботи, під замовлення. Останнім часом, фріланс, як спосіб заробітку в інтернеті, досить швидко набирає обертів. Спектр робіт досить широкий, це і програмування, створення сайтів, дизайн, сканування і наповнення сайтів, переклад текстів, реклама… одним словом — все те, що ви добре вмієте робити, ваш коник. Зручніше за все буде шукати таку роботу через спеціальні біржі фрілансерів. Постараюся спеціально присвятити темі фріланса кілька статей.

Інтернет-трейдинг. Цей спосіб заробітку широко рекламується в мережі, але він на ньому не так просто заробити, як це описують. Так на форексі можна, наприклад, мати 100% прибутковості на місяць і більше, але це, скоріше виняток ніж правило. Агресивну торгівлю собі можуть дозволити лише професіонали, а більшість новачків торгую так, як правило втрачають свої гроші. Якщо ви маєте намір серйозно, захопитися торгівлею на фінансових ринках, то приготуйтеся до довгого шляху, заробляють тут професіонали, а доля новачків — годувати професіоналів :)). Так що, тут тільки два шляхи — або ви станете професіоналом, або з розчаруванням залишите цей спосіб отримання доходу.

Партнерські програми. Суть досить проста — переконай кого-небудь купити якийсь товар, і в подяку одержиш свою частку.

Набір рефераллов. Даний способо заробітку в мережі, полягає в тому, що ви отримуєте певний дохід від залучених вами в ту або іншу систему рефераллов. Чим більше рефераллов, тим більше дохід, хоча реферали бувають різні. Як то Мауль написав про те, що один його реферал приніс йому близько 5000$, остатеся тільки позаздрити розміру заробітку в мережі цього рефералла.

Форуми з оплатою за повідомлення. Ще один відмінний спосіб заробітку для новачків, що дозволяє з легкістю заробляти до 10 доларів в день. Так спілкуючись наприклад тут, ви будете отримувати від 0.05$ за повідомлення і завжди будете в курсі останніх новин заробітку та інвестицій в інтернеті. Детальніше про цей форум читайте тут.

Карткові ігри. Якщо у вас добре варять мізки, то можна спробувати себе в карткових іграх типу покеру та ін. При реєстрації на ігрових сайтах, вам навіть можуть накинути трохи грошенят для розкрутки. Ну а далі суть зводиться до одного — грай та вигравай, гроші вивести потім не становить великої проблеми.

Коментарі, серфінг тощо. У цю групу можна включити оплату за виконання всяких дрібних завдань, коментарів, повідомлень на форумах, перегляд листів, відвідування сайтів і т. д. Великих грошей, тут особливо не заробиш, якщо ви звичайно не вебмайстер, але в будь-якому випадку навіть початковий заробіток в інтернеті, можна пустити на більш широкі проекти. Хоча, як сказати оплата за коментар скажімо в 10 центів, для кого-то теж підійде.

Перепродаж доменів — один з найбільш прибуткових способів заробітку в мережі, який полягає в купівлі «ласих» доменів, з последующ їх перепродажем за ціною в десятки, сотні і навіть тисячі разів більше тієї, яку вони вам обійшлися. Але, щоб отримувати прибуток в мережі таким способом, потрібно мати певний навик і спеціальні програми, що дозволяють швидко реєструвати домени (якщо ви хочете, щоб ваша заявка пройшла при першій реєстрації звільняється домену).

На цьому я мабуть закінчу опис того, як можна заробляти в мережі інтернет без свого сайту. Перелік далеко не повний, більш докладно буде на блозі, в наступних статтях, ну про дещо вже було.

Заробіток в мережі на своєму сайті

— Насамперед додайте сюди всі ті, пункти про яких вже написано вище. Просто на сайті це робити все простіше. Простіше шукати замовлення фрілансеру, простіше шукати замовника для написання статей, ну і створення сайтів під конкретні програми і файлообмінники — це один з найбільш пристойних доходів в мережі. Навіть не уявляєте скільки вебмайстрів годуються на фармі і адалте. Пам’ятається, зайшов я якось на одну адалт-партнерку (порно, еротика…) і побачив доходи вебмайстрів. Моторошно стало — окремі кадри по 1000$ в день забивають. Ну фарма (таблетки), теж особливо не відстає. При грамотному підході на сайтах можна заробляти в десятки разів більше, ніж без сайтів.

Продаж посилань. Один з далеко не останніх джерел доходу для вебмайстрів. Бірж з продажу посилань досить багато, так що без замовлень не залишитеся. Багато отримують непоганий дохід на Sape або Блогуні. Дуже добре себе зарекомендувала така біржа як Gogetlinks. Плюс до того багато займаються створенням сіток сателітів — сайтів, призначених в основному для продажу посилань. Один сателіт через пару місяців буде приносити вам 0,5-1$/добу, а потім і більше. А зробити ви можете їх десяток, а то і два, деякі особливо обдаровані примудряються робити сітки по 100 і більше сателітів.

Реклама. Тут все гранично просто, ніж раскрученіша у вас сайт, тим дорожче ценется реклама з нього, тим більше грошиків тече до вас в гаманець. Ось нещодавно занесло мене на один фінансовий сайт, яке ж було моє здивування коли я побачив, що розцінки на рекламу у них становлять майже по 1000$ на добу за один лише банер. Кому цікаво можете глянути. Це вам, так би мовити приклад сходу.

Заробіток на тизерах — можна повісити на свій сайт так звані «дражнилки» або маленькі рекламні оголошення. Цей метод заробітку буде досить ефективний, якщо у вас сайт розважальної тематики

Власне власний сайт тим і хороший, що тут ви сам собі господар — можете продавати свої товари, що можете отримувати відсоток за продаж чужих. Одним словом гроші в мережі є, потрібно просто знати як їх заробити. Скажу лише те, що якщо ви шукаєте халяву — повірте її в інтернеті немає, скрізь потрібно працювати і вкладати свої сили. Не знаєте, як створити свій сайт? Насправді все не так вже й складно — прочитайте серію уроків про те як створити свій сайт.

І вірте — все у вас вийде!

Схожі записи

  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?
  • Чи можна заробити в інтернеті
  • Як почати заробляти в інтернеті
  • Як заробити на простому сайті