Щось давненько ми на upgoing.ru не писали про підняття пузомерок, які ой як впливають на розмір нашого заробітку в мережі. Сьогодні викладу вам тему підняття ТИЦ, яка донині працює без відмови. Один блог, який я моніторив, на хитрому обміні за півроку отримав вже тіц 110, непогано так? Давайте поки пару слів, про різні способи обміну.

Підняття тіц допомогою обміну:

В залежності від напрямку обміну можна виділити:
1. Прямий обмін.
2. Перехресний (непрямий) обмін.

Прямий обмін, це коли сайт А посилається на сайт, в той час як В посилається на А. Такий обмін менш кращий ніж перехресний, адже Яндекс теж не стоїть на місці і подібні маніпуляції вчиться розпізнавати. Але в будь-якому випадку, навіть прямий обмін непогано додає ТІЦ сайтів, не рахуючи вигоди від додаткових переходів та просування конкретних ключових слів.

Перехресний обмін більш складний, але і більш ефективний. Сайт А, посилається на В, а той в свою чергу посилається на сайт С. Такий обмін яндекс точно не спалить і він на даний момент найбільш кращий. Але якщо у вас тільки один сайт, де ж взяти ще? Читаємо далі.

Варто згадати, що обмін може бути статтями і постовими, який з цих способів краще — вибирайте самі. Працюють і статті, і просто постові. Ну а тепер перейдемо до нашого хитрому обміну. Як ви думаєте, чи багато хто відповідять на ваші прохання обмінятися якщо у вас ТІЦ 0, ну або, скажімо, 10? Але голота на вигадки хитра, і деякі вебмастера йдуть на деякі хитрощі ? Приходить мені таке ось лист на мило:

Добрий день!
Хочу запропонувати вам обмінятися посиланнями з моїм сайтом. Обмін не прямий. Тобто ви можете замовити посилання на одному з моїх сайтів:
paperpage.ru — тИЦ 120 (портал про мобільній техніці, гаджетах)
u-education.ru — тИЦ 170 (тематика — освіта)
тіц 1400, є в Яндекс Каталозі, ігри (від серця відриваю )).

Посилання я опублікую в новій запису (можете дати свій текст статті), тобто вона буде виглядати природно. Натомість від вас я хочу отримати посилання на мій сайт егосайт.ги, з можливим текстом “анкор’. Тобто нічого непристойного.
Просто виникла ситуація, коли при обмеженому бюджеті треба швидко просунути сайт, і доводиться обмінюватися посиланнями.

Чекаю відповіді.
З повагою,

Браво, просто схиляю капелюха перед самим підходом. Ага, особливо перед, тим, що виникла ситуація, та обмежений бюджет. Пробивши сайти за своїми критеріями оцінки сайтів виявив, що мені підійде один з них. А потім поліз розбиратися, у чому підступ? Ну відчуваю що щось не те. А відповідь виявилася простий — сайти то не його. Як так? А ось так. Просто є сайти, де кожен може зареєструватися і публікувати свої статті, якщо хочете можете порівняти їх з каталогами статей або чимось в цьому роді. Але суть не в цьому — реєструємося на цих сайту і вуаля — розсилаємо листи вебмайстрам з пропозицією обміну. Ну звичайно пишемо так ніби наші сайти. Далі все просто — закидаємо якусь коротеньку статтю, ставимо посилання, у відповідь отримуємо посилання на свій ресурс.

Тема працює дуже непогано. Я затер сайт, який пропонувався до обміну, бо як чоловік намагався все-таки, але його тіц на останньому апі піднявся до 110. Від мене посилань він так і не отримав, що мені заважає самому закинути на ці сайти пару статейок і вставити посилання на себе ? Ну а так як часу у мене юзати цю тему не особливо багато, то вирішив її подарувати читачам upgoing.ru . Користуйтеся!

Ну чому жінкам подобаються салони краси, а не які-небудь автомобільні салони? Не намагайтеся дати відповідь на це питання — просто вони такі, які є ?

Думаю, що нікому не потрібно пояснювати, що робити далі з отриманими ТІЦ? Вибір куди його додати досить широкий, від сапи до Gogetlinks або Miralinks, все залежить від якості сайту. Про блогу поки не кажу, що в останні дні навколо нього каламуть піднялася, сам зробив заявку на виведення коштів — вже 5 днів розглядають, в той час як GGL для цього знадобився всього один день, ну а про Mainlink я взагалі мовчу — там на автоматі виводиться протягом лічених хвилин.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.