Деякий час тому, переглядаючи свої перші витвори, зроблені на безкоштовній блогової платформи blogspot, виявив, що непогано б поліпшити индексируемость сторінок. Здається, що ще простіше — зробити карту сайту і згодувати її Яндексу та Google. Ага, так ось біда, як-би немає такої опції, як створення карти сайту на блогспоте, але це не означає, що виходу немає. Вихід знайшовся досить швидко, причому ніяких особливих маніпуляцій від вас не буде потрібно. Отже, якщо у вас є блог на blogspot.com і ви хочете обзавестися картою сайту, то зробіть кілька простих кроків:
1. Створіть нову сторінку. Обзовите її як ваша душа забажає, але я віддаю перевагу вибір між «карта сайту» або «карта блогу» ?
2. Вставте наступний код:

1
2
3
4
5

Думаю, ви зрозуміли, що для вставки коду потрібно користуватися не візуальним редактором а «змінити HTML» — це я так, для зовсім новачків.
3. Публікуємо сторінку і якщо вже зовсім не терпиться, то згодовуєте карту сайту пошуковикам вручну, або чекати, коли вони самі завітають у гості.

Ви очікували чогось більш складного? Ну тоді змушений вас розчарувати — це все ?
Кому цікаво як це все буде виглядати — сгоняйте на мій перший блог про форексі.
До речі на рахунок форекса — мене останнім часом просто задовбали пропозиціями різних партнерок від ДЦ. Вже другий місяць шлють і шлють, а я все поки всіх лісом, та лісом ? Може дійдуть руки і випробую спосіб заробітку на залученні клієнтів, але поки серце моє лежить до іншого. У минулій статті трохи обмовився про те виборі, який мені цікавий, але ось сфокусуватися на чомусь одному, поки що не можу, не вписується це в мої плани щодо диверсифікації джерел доходу. Тому роблю поки що ще один СДЛ медичної тематики і парочку MFA в якості пробних кроків цього напрямку інтернет заробітку. Ах, так — є ще бажання попрацювати з деякими партнерочками, крутяться думки з приводу монетизації студентського трафіку, але поки що часу обмаль, доводиться щось налагоджувати на потім. Але про монетизацію студентського трафіку постараюся написати в наступний статті.

Є ще одна «божевільна» ідея — повністю відмовитися від постових на цьому блозі, поживемо побачимо. Ще хочу зробити маленький подарунок для читачів в якості бази пиаристых сайтів і форумів, от тільки не вирішив поділитися цим добром — через UniSender для тих, хто підписаний на блог, через E=mail або ще якимось іншим способом. Можна звичайно потроху викладати в кожній статті, а можна і взагалі не викладати — може воно вам і не треба? ?

Жирні ссилочку:
mywordpress.ru ТІЦ 4200
www.sports.ru ТІЦ 3900
Посилання можна залишити в профілі, як зробити розберетеся самі.

Схожі записи

  • Як створити карту сайту, частина 1
  • Ефективне просування Вашого сайту в інтернеті
  • Як скласти семантичне ядро сайту.
  • Що заважає сайту вийти в TOP
  • Вартість просування сайту
  • База Пастухова — мій набір сеошника. Перші результати.
  • Карають пошуковики за сапку — особистий досвід.