Інтернет. Це слово сьогодні звучить всюди. Будь то діловий світ із зрілими серйозними завданнями, або дитячий, з пошуками нових комп’ютерних ігор і фільмів. Всесвітня мережа стала невід’ємною частиною життя кожної людини. Люди працюють, знайомляться, розважаються – все в Інтернеті. Деякі просто живуть там, а в реальному світі існують. Погано це чи добре, сказати однозначно не можна, адже крім мінуса одержимості є багато плюсів. Всесвітня мережа допомагає заробляти гроші, шукати необхідну інформацію, не витрачаючи коштів та часу на роз’їзди, бути в курсі всього.

Якщо визначити термін «Інтернет» більш простими словами, не торкаючись складних наукових назв, то це велика кількість комп’ютерів, з’єднаних між собою каналами зв’язку, включаючи набір стандартних правил, за якими вони обмінюються інформацією. Самі канали зв’язку не мають такого значення, як правила передачі даних по них, звані в Інтернеті протоколами. Робота всесвітньої мережі – неймовірно точні технології, але все, що потрібно знати простому користувачеві – це те, що комп’ютери пов’язані між собою і можуть передавати інформацію.

Інтернет з’явився в США в 1969 році, як військова розробка. Американцями була створена мережа ARPAnet, що об’єднує комп’ютерні центри міністерства оборони і ряду академічних організацій. Але справжнє, масштабний розвиток інтернету почалося в 1986 році, коли з’явилася наукова мережа NSFNET. Вона об’єднала в собі шість великих IP-мереж і сьогодні без реєстрації в неї не обходиться ні одне підключення мереж жодної країни. Таким чином вона займає безумовні лідерські позиції не тільки в Америці, але і у всьому світі.

Та все ж повернемося від історії до даними сьогоднішнього часу. Компанія comScore наводить офіційні дані збільшення кількості користувачів Всесвітньої мережі – воно перевищило 1 млрд. осіб. В наш час всі фінансові організації проводять свої операції за допомогою Інтернету. Це дає можливість без зусиль робити будь-які дії з грошима. Але в даному випадку збільшилася і кількість шахрайства, при якому вмілі хакери зламують рахунки і спустошують їх. Тепер дуже часто в новинах ми чуємо відомості про незаконне і несанкціонований переказ грошових коштів. Просто кажучи, відбувається віртуальне злодійство.

В Інтернеті сьогодні багато заробляють гроші, та й не дивно, коли кожен день стикаєшся новий SEO блог або блозі про те як заробляти в інеті. Великої популярності досяг комп’ютерний WEB-дизайн, за допомогою якого сайт красиво оформляють з урахуванням всіх маркетингових законів. В цій справі кожен талановитий і розумний чоловік даній галузі має великі шанси реалізувати себе. Ну а якщо ви цим вже заробляєте на хліб з маслом, то стаття про поради веб дизайнерам як раз для вас. Інтернет допомагає заробляти гроші не виходячи з дому!

Дуже популярним став і інтернет-трейдинг на ринку форекс. Адже тепер не потрібно перебуває на якійсь біржі щоб щось продавати або купувати. Все що потрібно це доступ в мережу і відкритий рахунок в який-небудь онлайн брокерській конторі. Та й аналітика форекс зараз доступна суцільно й поруч. Ну тільки торгуй у своє задоволення. Хоча звичайно є і тут є свої підводні камені, втім, як і в будь-якому іншому способі заробітку в мережі.

Зараз продовжує зростати тенденція знайомств через Всесвітню мережу. Це вже не просто листування двох (хоча вона так само успішно використовується), а реально вигідний бізнес – дейтинг (від англ. dating – знайомство чи сватання). Перевівши на наш менталітет – це послуги свахи. Такий вид діяльності приносить солідні дивіденди організатору «з’єднання двох сердець» у вигляді оплати від кожного клієнта. Так і соціальні мережі зараз переживають небувалий зростання. Досить лише заглянути в рейтинг популярних сайтів, щоб це побачити.

Але все ж головним плюс Інтернету полягає в тому, що ми володіємо всією інформацією. У Мережі ви знайдете відповіді на будь-які питання! Там можна читати книги, необхідні документи, закони або розшукати людину і дані про нього. Всесвітня павутина, як нескінченна енциклопедія, яка доступна кожному.
З вище сказаного можна підвести підсумки. Так, в Інтернеті є свої мінуси, такі як інтернет-залежність, постійне перебування молодого покоління за монітором, але наведені приклади переваг Мережі, її безмежні можливості беззастережно переконують у необхідності і користі Всесвітньої павутини.

Схожі записи

  • Правда про заробіток в інтернеті або у грошей свої закони
  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru