Ага, не багато не мало, а за суму 30000 рублів на upgoing.ru спритні хлопці з МММ-2011 хотіли купити рекламу. Ти б погодився? А я ось немає, втім про все по порядку. Сиджу значить в мережі вечерком, нікого не чіпаю, а тут лунає стукіт в аську, спершу такий тихий, а потім все голосніше і голосніше стає. Видно, хтось наполегливий попався, відкриваємо і понеслося — МММ-2011. Ну ви мене зрозуміли, мовляв пропонують влитися в цю справу, все супер-пупер. Ставлю перевірочний питання і розумію, що це розводилово, після чого розмова перетікає в русло: «мені не цікаво». Ну раз, не хочу своє бабло вкладати, то мені пропонують отримати аж цілу тисячу баксів, за висвітлення экспериментика роботи з МММ-2011. Ось воно:

Ага, я прямо представив як читачі upgoing.ru починають нервово бризкати слиною при вигляді того, як мої 10 тисяч ростуть з кожним днем ? Ну я ще розумію, що можна написати якийсь огляд сервісу, за компенсацію. Саме компенсацію за витрачений час на вивчення та написання огляду. Але ж всьому є межа! Адже Я розумію, що МММ-2011 це чергове кидалово, нехай і не в таких масштабах, як раніше, але результат буде аналогічним. Питання лише в тому, коли ця піраміда завалиться, а судячи з рухів, які стали проявляти ммм-щики, жити їй залишилося не так вже й довго.

Для мене достатньо було лише перевірочного відповіді, передбачає питання, щоб зрозуміти, що справа мутне. Що за відповідь? Так простий — у мене є більш прибутковий спосіб вкладення коштів. Після того, як мені починали розписувати всі принади вкладення в МММ-2011, я відповів що є більш прибутковий спосіб вкладення. Потім я сказав це ще раз і ще. І знаєте що, будь-яка нормальна людина, просто зобов’язаний запитати, що це за спосіб такий. Не знаю як Вам, а мені точно було б цікаво. Так от «вербувальник» його ні разу не поставив, а просто продовжувати гнути свою лінію. А коли мова пішла про гарантії, то видав мені наступне:


У нас немає гарантій! — Крутіше напевно і не скажеш, та й причина є, а то пришиють незаконну банківську діяльність ?

Найцікавіше, що більшість розуміє, що МММ звичайно ж завалиться, але кожен вважає себе розумнішим за інших і розраховує вискочити з піраміди знявши свій куш.

КДБ заводить кримінальні справи, на організаторів МММ-2011 в Білорусі

Не знаю, як йде справа з МММ в Росії, але у Білорусі КДБ вже почав заводити кримінальні справи на особливо прискіпливих послідовників Мавроді, ну а між справою спецназ «зайшов у гості» в офіс МММ у Мінську ?

Для повноти картини, та й щоб не набирати багато зайвих букв, кину вам один комент:

Для тих, хто хоче покататися на пірамідці і вчасно зіскочити раджу кілька разів перечитати останній абзац. Піраміді потрібен новий корм, тому рекламна компанія буде тільки розширюватися настільки, наскільки їй дозволять влади. Ну і ще, не дивуйтеся, якщо на блогах почнуть з’являтися хвалебні оди «Як я заробив $$$ з допомогою МММ-2011«, не засуджую таких блогерів, але і хвалити не буду.

Сором і честь — як сукня: чим більше пошарпані, тим байдужіше до них ставишся. ( римський поет Апулей)

Схожі записи

  • Як я заробив 60000 євро за 20 хвилин на бінарних опціонах.
  • Заробіток в казино з використанням мартінгейла? Обережно лохотрон!
  • Не дайте себе обдурити! World gmn– лохотрон!
  • МММ-2012 — блаженні халявщики бо будуть обмануті.
  • Як захиститися від шахраїв в інтернеті?
  • Заробіток в Інтернеті – не всі пропозиції варті вашої уваги
  • Лохотрон з перехопленням розмов стільникових