Зараз ось дивився на свої статті і посміхнувся — треба ж, остання стаття 2009 року була про шпигунські ігри, а перша в цьому році, про те, як налаштуватися на позитив. А потім згадалася історія, яку прочитав нещодавно, про те як одну популярну телеведучу зняли, через замкову щілину, в негляже, коли вона передевалась — скандальчик ще той. До якого вже тут позитиву, коли ти стаєш жертвою шпигунства…

А потім пригадалася стаття прочитана днями, на хабре, про те, що німецький криптолог Карстен Нол, на конференції Chaos Communication Congress, яка проходила в Берліні, публічно продемонстрував спосіб злому 64-бітного алгоритму A5/1, який використовується у всіх системах мобільного зв’язку GSM. Як і раніше знав, що можна прослуховувати мобільні, але щоб ось так на льоту, мда і думки мої стали плавно перетікати в прослуховуючі пристрої

Судячи по пошуковим запитам подсмотром, подслушиванием та іншими «незаконними» способами отримання інформації цікавиться значно більше людей, ніж тих, хто хоче знати як від цього захиститися. Власне можна зрозуміти і тих і інших. Можна зрозуміти чоловіка (див. рис) якого незрозуміло, чому ростуть дивні ущільнення на голові, в області рогового відсіку, який хоче з’ясувати правильність його благовірна. Так і делов-то — залишити вдома приховану відеокамеру або подслушку, а потім перевірити улов. Або ту ж саму прослуховування закинути в сумочку і т. д. — політ фантазії є у кожного, так що продовжуйте і без мене ?

Думаю, що основний збут підслуховуючих пристроїв, це як раз «любовні» справи, ну а вже потім всякого роду компромат і промислове шпигунство. Втім, нахабно виставлена відеокамера в офісі здатна значно збільшити продуктивність співробітників ?
Що ви бачите на картинці зліва? Звичайний шуруп? Ага, хто б міг подумати що так може виглядати замаскована кольорова відеокамера, коротше лазиш ось по таким сайтам і вистачає мандраж від таких речей. І хоча до сьогоднішнього дня, не особливо замислювався над купівлею антиподслушивающих пристроїв, але для себе вирішив — як тільки мій дохід в мережі перевалить за 1к баксів, обов’язково придбаю детектором жучків і відеокамер. Нехай він краще лежить у мене мертвим вантажем і жодного разу не подасть сигналу виявлення, але зате спати буду точно спокійніше.

Сподіваюся ніхто з вас не ставав жертвою прослуховувань. Якщо так, то хотілося б дізнатися про враження ?

Схожі записи

  • Спасибі хакеру за дешеві уроки.
  • Впровадження шкідливого коду або як на мене хотіли підняти ТИЦ
  • 10 міфів про захищеності вашого комп’ютера від злому.
  • Система безпеки від комп’ютерних загроз
  • e-mail безпека
  • Злом в Контакті, робимо висновки.
  • Шпигунські ігри