Всім привіт! Просування неминуче — це не тільки конкурс з солідним призом, який вже зараз обіцяє бути захоплюючим. Але це бонус, одержуваний тими, хто намагається йти на крок попереду. Саме для таких людей стають реальними такі поняття, як просування неминуче, неминуча просунутість і просунута неминучість. Як я розумію, в числі лузерів не хоче бути ніхто? Тоді саме час розкинути мізками і перестати чекати що хтось спалить чергову тему, щоб поюзати її поки вона ще «жива».

Конкурс — просування неминуче

Так уже повелося, що влітку на багатьох сеошників нападає хандра і замість того, щоб займатися просуванням вони неодмінно прагнуть поніжитися на сонечку. Ось і доводиться SEO-компаніям хоч якось відривати нас від цього приємного справи. І посипалися конкурси як з рогу достатку. Більшість я вирішив пропустити, а от конкурс від вебэффектора довелося по душі. Може бути хоча б тому, що всі учасники, які потраплять в ТОП 50 Московської видачі google.ru за даним запитом до 12.00 години 6 серпня 2011 року, отримають 100$ (wmz).

Цікаві подробиці? Тоді читайте чорним по білому:

Багатьох новачків, конкурси подібні BestMasterиZации, діамантові руки від rookee, новинний сайт від сапи і так далі, відлякують тим, що вони розуміють, що шанси увійти в число победетелей вкрай малі, тобто програш неминучий. Фішка конкурсу «просування неминуче», як раз і полягає в тому, що кількість призових місць розширено до 50, що збільшує в рази можливість опинитися в числі отримали заповітного Франкліна. Тому моя вам порада — беріть участь, адже просування конкурсами — це один з безкоштовних способів розкрутки, яким не варто нехтувати.

Реєстрація та подробиці тут.
Організатори конкурсу

Ефективне автоматичне просування сайтів
seo форум веб-майстрів
Читайте: http://maulnet.ru просування сайту самостійно.

Віддавши шану організаторам, рушимо далі.

Коли просування може бути неминучим?

Просування неминуче якщо просувати по максимуму! Вам коли-небудь зверталися з питанням, на зразок такого: «Привіт, хочу розкрутити свій сайт, що порадиш?» Зізнаюся, що всякий раз трохи гублюся, коли знову чую це питання. Ну як я тобі люб’язний поясню за 5 хвилин, та навіть і за годину, про тих способах просування які є на даний момент. Так їх стільки, що використовувати всі відразу просто не реально.

Ось лише деякі з тих, що відразу прийшли в голову:

 • Самостійно чи ні? — Не хочеш сам, тоді у кого замовити? А може краще скористатися функціоналом автоматичних систем просування? Знову питання, питання. А якщо захотілося все робити самому, то виникає ще більш множинний вибір.
 • Біржі статей — Sape, Miralinks, GoGetlinks, Blogun, Rotapost і ще десяток інших. Причому ще можна довго дискутувати з приводу того, якими посиланнями краще просувати запит «просування неминуче» — вічними або з щоденною оплатою.
 • Просування через соціальні мережі. Легко сказати — раскручивайся в соціальних мережах, а в яких? Фейсбук, ВКонтакте, Одноклассники, Твіттер — що вибрати? А може бути все відразу? А потягнеш все відразу?
 • Вірусний маркетинг. Спосіб ще той, що по своїй ефективності, от тільки якщо в цій справі не сечешь, то вийде?
 • Ще 99 пунктів…

Не бачу сенсу в перерахуванні відомих мені способів просування, тому що неминуче з’явитися ще більше питань. А для того, щоб їх стало менше потрібно кожному способу приділити окрему статтю, але і це не гарантує того, що Вам все відразу стане зрозуміло. Буває, що я вважаю себе «знаючим» в якійсь справі, і це триває до тих пір, поки не стикаюся з тим, хто на голову вище тебе в цій справі. Після такого «спілкування» починаєш розуміти, як мало ти ще знаєш.

Так як зробити просування успішним? Все залежить від того, що ти продвигаешь і яка конкуренція. Якщо це жалюгідний низькочастотник, то просування цього запиту вже стає свідомо успішним після натискання кнопки «опублікувати». Якщо за просувається запитом є конкуренція, то однією кнопкою опублікувати тут не обійдешся. Не завадить для початку оптимізувати текст для пошукових систем, а якщо цього виявиться замало, для потрапляння в топ, зробити інші дії.

Ну а коли маєш справу з висококонкурентними запитами, то діяти потрібно одразу за багатьма напрямками. Ваше просування буде неминучим тільки тоді, коли ви зробите для цього більше, ніж ваші конкуренти. Постарайтеся бути на крок попереду і удача буде наступати на п’яти.

Хороше просування робиться професіоналами.

Це одна з причин чому цінник на просування у профі такий «апетитний» ? Але це результат багатьох успішно завершених компаній. Досвід і ще раз досвід — те, що робить просування неминуче ефективним і якісним. Набирайтеся досвіду, господа, і успіх стане частіше звертатися до вас у двері!

Неминуча просунутість і просунута неминучість

Неминуча просунутість — коли ти в щось вкладаєш свої сили, час, ресурси, щось починає відбуватися — з кожним місяцем ти стаєш більш просунутим в чомусь і це просто неминуче. Десь з місяця три назад, один мій знайомий, взагалі не вмів грати на гітарі, а днями я був здивований тому, як він жваво почав з нею звертатися. У той час як мої навички навіть зменшилися — гітару мені замінила клавіатура ? Якщо ти починаєш жити SEO і в снах своїх мариш яндексом, то скоро плювати тобі буде на АГС і всякі там фільтри. Ти просто робиш те, що знаєш і насолоджуєшся результатом. Ну а поки цього немає, читаємо ти статті, типу 10 популярних помилок в просуванні сайту і бачимо себе під кожним пунктом…

Просунута неминучість — А ось з цією фразою можете повозитися самі — їжа для мозку ще та. ?
5 баксів того, хто дасть чітке тлумачення цієї фрази. Заодно і висловіть свої мыслишки з приводу того, коли просування неминуче.
Всім учасникам удачі в конкурсі!

Схожі записи

 • 5 крутих в світі SEO-студій
 • Ефективне просування Вашого сайту в інтернеті
 • Створення та просування сайтів
 • Нинішні реалії в просуванні сайтів
 • Просування сайту своїми силами – це реально
 • ROOKEE від Ingate — просування сайту чужими руками.
 • Просування по трафіку