Той, хто уважно читав мої минулі статті, зауважив, що серед джерел доходів став фігурувати твіттер. Так от, приблизно з місяць тому я задався метою визначити скільки реально можна заробляти на твіттері. Ну а так як крім твіттера в мене ще є інші проекти, то хотілося б, щоб і витрати часу були як можна менше. Отже, для початку була зроблена сіточка з 10 акаунтів для просування основних проектів, а потім і додав всі акаунти в Twite про що власне вже писав у статті про ефективну розкрутку в твіттері.

Ну і після місяця тестування цього сервісу, можна говорити про реальні цифри заробітку. Більшість моїх записів отримало 3-й рейтинг, так що коли мова йде про вартості повідомлень, то орієнтуйтеся на цю цифру.

Який денний заробіток з одного облікового запису?

Сума коливається від 15 до 30 рублів на добу. Бувало й більше, але це швидше виняток, ніж правило, принаймні поки що. Хоча, треба сказати протягом місяця зауважив, що ціни істотно зросли. Так, якщо раніше верхні рядки займали замовлення з вартістю в 2 рубля, то зараз це мінімум 4-5 рублів, хоча траплялися повідомлення за вартістю 10 і більше рублів. Але при підрахунках, будемо вважати це скоріше винятком. Виходячи зі своїх акаунтів, орієнтуюся на середній заробіток в день у розмірі 20 рублів, його ми і візьмемо за основу.

Скільки можна заробити за місяць?

А ось тут, самі розумієте, що розмір вашого доходу обмежений лише кількістю акаунтів. При кількості 10 акаунтів маємо:
10*20=200 рублів/добу. 200*30=6000 рублів/ місяць.
Таким чином 10 акаунтів дадуть нам приблизно 200$ в місяць. Хоча насправді, мій чистий дохід дещо менше, тому що на висновок у мене працюють лише кілька акаунтів, а інші працюють як донори, для проведення самостійних компаній. До речі на момент публікації цієї статті, мій блог вже наймає 1636-е місце в рейтингу яндекс, а місяць тому був 11000-й.

300 доларів в місяць можна буде отримати при наявності 15 акаунтів, ну а 20 нам дадуть ще більше, принцип думаю зрозумілий. Але не думайте, що на це у вас буде йти багато часу, адже якщо все зробити правильно, то грошики будуть капати самі по собі. А все тому, що після того, як ви зареєстрували свій аккаунт в twite, можна відразу налаштувати автоматичний режим розміщення нотаток. Тобто, рекламні твіти будуть розміщуватися самостійно, а вам залишається лише злегка підтримувати акаунти в робочому стані, ну і звичайно заглядати у систему, щоб зняти гроші ? минималочка становить не так і багато — всього 300 рублів.

Про витрати часу на один твіттер аккаунт

Тепер пару слів про те, скільки часу потрібно на розвиток аккаунта з нуля, до його додавання в систему і отримання трьох зірочок рейтингу. Для цього нам буде потрібно приблизно 300 фоловерів і 100 написаних повідомлень. Це мінімум, на який я орієнтуюся, можете звичайно додавати і раніше, але тоді ризик бана зростає в кілька разів.

1. Реєстрація пошти — 5 хвилин.
2. Реєстрація в твіттері — 5 хвилин.
3. Налаштування твіттера (аватар, індивідуальна тема, опис) — 15 хвилин.
4. Налаштування кроспостинга повідомлень — 20 хвилин. Хоча можете і звичайно ручками — ними набагато швидше, тільки не раджу залишати ручками більше 50 повідомлень в день. До межі бана (100 повідомлень ) звичайно далеко, але такий ось у мене критерій.
5. Набір фоловерів ( до 300) — сумарні витрати приблизно 2 години.
Підсумовуючи все, отримуємо, що на введення одного робочого аккаунта в систему потрібно сумарно затратити близько 3 годин. Ну і на підтримку приблизно півгодини на тиждень.

Чи варта гра свічок? Звичайно варто, адже за ті ж 300$ на оффлайн роботі, треба працювати, а тут головне все правильно налаштувати і не діяти дуже агресивно. Та й схема зовсім проста: зареєстрував акк, розкрутив, додав в twite, взявся за новий ?
Якщо у вас вже є аккаунт в твіттері, то самі можете перевірити мої слова і розцінки, для цього достатньо лише зареєструватися в Twite , а далі й самі розберетеся.

Увага! Додано 4.07.2010. Не раджу вам розглядати twite для заробітку, прочитайте статтю twite.ru — кидалово. Але акаунти не закидайте, так як заробіток на твіттері завжди буде.

Схожі записи

  • Монополії Twite.ru кінець! Більше реклами — більше грошей!
  • Twite.ru – черговий ЛОХОТРОН!
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • Prospero — розкрутка і заробіток з допомогою твіттера.
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?