Всім привіт! Життя не стоїть на місці і для того, щоб завтра було краще ніж сьогодні, необхідно постійно розвиватися. Читайте цікаві книги, відвідуйте заходи де вам дадуть під зад і скажуть: «Ну починай вже працювати, адже в тебе стільки можливостей!» У цій статті мені б хотілося поділити тим, що я читаю зараз, ну і заодно попросити у Вас поради: «Що Ви порадите почитати, щоб сильно мотивувало на роботу?«.

Думаю, що ця книга реклами не потребує. Це свого роду бестселер, книга, яка видавалася самими великими тиражами і перевидавалася багато разів. На мій погляд, кожна людина має хоча б один раз прочитати цю книгу, для загального розвитку, так сказати. Особливо мені подобається книга Притчею. Багато чого путнього для себе знайшов.

Книга Кирила Храповицького «SEO копірайтинг» — мені сподобалася. Прочитав поки ще тільки половину, але вже знайшов дуже багато корисних речей, і це незважаючи на те, що ця тема мені знайома. Для новачка книга буде саме те. І головне, що я особисто знайомий з автором. Після спілкування з Кирилом реально хочеться працювати не покладаючи рук. Обов’язково напишу більш детальний огляд цієї книги, як тільки дочитаю до кінця.

Уолтер Айзексон «Стів Джобс». Книга цікава, але боляче товста ? цілих 650 сторінок, з яких подужав поки що трохи менше половини. Ні краплі не шкодую, що витратив на неї гроші. Книга вийшла в США в жовтні 2011 року і відразу ж стала першою в рейтингу amazon.com. Джобс щиро вірив у те, що «Безумці, впевнені, що здатні переробити світ, насправді його змінюють і треба сказати, що саме він багато в чому змінив уявлення людей в області комп’ютерної індустрії.

Євгенія Тучкевич «Adobe Photoshop CS5». Ну куди блогеру подітися в інтернеті без знання фотошопу? Хоча звичайно можна вести блог і без картинок і відео, але хіба так можна? Не можна знущатися над своїми читачами, адже іноді краще один раз побачити, ніж багато букв прочитати ? Потихеньку, по одній главі просуваюсь в читанні, підвищуючи свій рівень володіння цією приголомшливою програмою.

А що ви читаєте зараз? Буду вдячний якщо порадите яку можна почитати книгу мотивації.

Схожі записи

  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.
  • Для чого мені потрібен сайт?