Все хотів написати про злом webmoney, та підвернулася одне відео про злом в Контакті, і нахлинули на мене думки. Так поки є мережева безграмотність, будуть зламувати не тільки акаунти в контакті, але будь-які інші сторінки в мережі. Зізнаюся навіть здивувався великій кількості пропозицій «зламати в Контакті», ну звичайно, хтось хоче отримати доступ до акку дівчини і навпаки, власне причин для злому може бути багато, а ось методи, досить прості. Нажаль на такі розводи, після яких власник виявляє злом своєї сторінки в контакті, ведуться багато. А тому, спочатку дивимося й робимо висновки: (раджу дивитися на повний екран)

Не дивно, що анонімайзер в контакті користується великим попитом — думаю самі здогадаєтесь чому.

Ну а тепер кілька простих порад:
1. Заведіть кілька поштових скриньок, на які буде здійснюватися тільки реєстрація в різних сервісах. Перелинкуйте їх між собою, на випадок раптової втрати пам’яті і паролів :).
2. Вище зазначені поштові скриньки нікому не давайте і ніде не світіть.
3. Для листування використовуйте окремі поштові скриньки.
4. Не робіть легких відповідей на запропонованні питання щодо відновлення паролів. Особисто я роблю так: «на питання моє улюблене блюдо, можу написати відповідь «гугл з підливою яндекса», ну або щось в цьому роді. У будь-якому випадку питання і відповідь мають бути такими, щоб було важко підібрати.

Ну і пам’ятайте, що спасіння потопаючих, в першу чергу справа самих потопаючих. Якщо ви самі не позабититесь про свою безпеку в мережі, то ніхто про неї за вас не подбати.

Приємна фішка для тих, хто ретвитит мої пости — періодично буду публікувати ваші твіт-адреси у своєму твітері, до речі він отримав PR6 і я з успіхом додав його в блогун. Подивлюся, що там можна замутити з монетизацією твітера, хоча це і не самоціль, а так, приємне дополение до тих можливостей просування, які надає твітер. Пропозиції по розкрутці акаунтів у твітері, ще в силі, можу взяти кілька замовлень.

Сподобалася стаття про інтернет в цифрах, багато цікавих циферок дізнався про глобальної мережі.

Багато років розмірковував я над життям земної.
Незрозумілого ні для мене під місяцем.
Мені відомо, що мені нічого не відомо! —
Ось остання правда, відкрита мною. (Омар Хайям)

Схожі записи

  • 10 міфів про захищеності вашого комп’ютера від злому.
  • Система безпеки від комп’ютерних загроз
  • Безпека в онлайні і реалі.
  • Очевидні переваги антивіруса Битдефендер
  • Спасибі хакеру за дешеві уроки.
  • Впровадження шкідливого коду або як на мене хотіли підняти ТИЦ
  • Про безпеку в мережі